Gdy widzę kalendarz wypełniony spotkaniami, wyjazdami, wystąpieniami, dość mocno się stresuje. I marzę, by dany miesiąc już się skończył. A gdy już się kończy… to zazwyczaj żałuję, że to już! 😉 Sprawdź, co działo się u mnie w maju.

9-11 maja, Amsterdam – co w przyszłości piszczy

W ramach nagrody, którą mój narzeczony zdobył w pracy wraz z zespołem, wybrałam się jako jego plus one na firmową wycieczkę integracyjno-edukacyjną. Patrząc na program wycieczki, bałam się, że będzie totalnie nudno i właściwie po co mamy oglądać jakieś budynki? Byłam totalnie pozytywnie zaskoczona!

  • pierwszego dnia odwiedziliśmy The Edge, najbardziej “zielony” i najinteligentniejszy budynek świata. Z takich szybkich przykładów: deszczówka wykorzystywana jest tam do spłukiwania toalet, a energia z paneli słonecznych umieszczonych na fasadzie (oraz na dachu “wynajętym” od pobliskiego szpitala) spokojnie zaspokaja zapotrzebowanie nie tylko całego budynku, ale i ładowarek do samochodów elektrycznych na parkingu. Swoją siedzibę ma tam firma Deloitte, która zdradziła nam parę pomysłów na pracę przyszłości. Czy wiecie, że już wkrótce będziemy pracować w zespołach złożonych z pracownika etatowego, kontraktora, robota i sztucznej inteligencji?
  • drugi dzień upłynął pod znakiem miejsc stworzonych przez ciekawe społeczności, m.in. przejęty przez artystów NDSM czy zagospodarowany przez start-upy De Ceuvel. To drugie miejsce szczególnie zapisało się w mojej pamięci, bo stawia na zrównoważony rozwój. Mają swoją szklarnię, kompostownik, odzyskują surowce… Warto zobaczyć to na własne oczy! Całe miejsce powstało na terenie mocno zanieczyszczonym przez różne substancje ze statków. Aktywiści posadzili rośliny, które pomalutku oczyszczają ziemię – i to naprawdę działa!

Każda wizyta zagranicą to dla mnie poszerzenie horyzontów, zwiększenie otwartości na innych, tolerancji… i większa chęć, by wyjechać z Polski, niestety.

15 maja, Gliwice – spotkanie grupy Era Nowych Kobiet

Dziewczyny z ENK zaprosiły mnie na Śląsk, bym poopowiadała o skutecznym CV i liście motywacyjnym. Choć w większości uczestniczkami były przedsiębiorczynie, były bardzo aktywne, zadawały pytania i dziękowały za odświeżenie ich wiedzy. Mocno doładowałam się energią i coś mi się wydaje, że do Gliwic zawitam jeszcze nieraz!

18 maja, Wrocław – Ułóż Swój Biznes!

Pierwsza edycja moich pierwszych autorskich warsztatów już za mną! 5 kreatywnych, przedsiębiorczych Kobiet pracowało nad swoimi pomysłami na nowy biznes lub na rozwój obecnego. Było po prostu cudownie! Po raz kolejny przekonałam się, jak ogromna siła tkwi w grupie – bo końcówka warsztatu ma formę mastermindu, gdzie cała grupa stara się pomóc Tobie! Kolejna edycja już 15 czerwca – przeczytaj szczegóły i zapisz się tutaj.

22 maja, online – webinar Pokochaj siebie!

Poprowadziłam pierwszy z serii 3 webinarów “3 kroki do samoakceptacji”. Na pierwszy ogień poszedł temat “Pokochaj siebie”. Omówiłam 10 zasad samomiłości, zrobiliśmy wspólnie ważne ćwiczenia i zadeklarowaliśmy się, że nie będziemy o sobie mówić źle. Kolejne webinary z tego cyklu odbędą się 5 i 19 czerwca. Jeszcze możesz się zapisać tutaj.

23 maja, Wrocław – Międzynarodowy Tydzień Coachingu 2019

W ramach tego dorocznego święta coachingu poprowadziłam warsztaty “Podstawy komunikacji interpersonalnej”, by przybliżyć uczestnikom najprostsze narzędzia, które stosuję jako coach, a które stosowane w życiu codziennym sprawią, że łatwiej nam się będzie dogadać 🙂 Komunikacja to taki mój konik i chciałabym przeszkolić z tego tematu cały świat. Bo potrafimy mówić, ale często nie potrafimy rozmawiać 🙁

25-26 maja Warszawa, Akademia Trenerów Mentalnych

Kolejny, 5 już zjazd Akademii Trenerów Mentalnych #MentalPower za mną. Tym razem uczyliśmy się, jak wyrobić w sobie (i pomagać w tym Klientom) nawyk zwyciężania. Tak, zwyciężać też trzeba umieć i trzeba się do tego przyzwyczaić! Był to dla mnie ważny zjazd pod względem utwierdzenia się w przekonaniu, w czym dokładnie chcę ludziom pomagać. Odpowiedź znajdziecie w zakładce Oferta 🙂

31 maja, Wrocław – spotkanie Energetyczne Piątki – Marka osobista

Jakimś cudem musiałam całą swoją wiedzę na temat marki osobistej zmieścić w godzinę 😉 Ale myślę, że mi się to udało. Mało tego, uczestniczki same wyszły z inicjatywą, by zorganizować drugą część – tym razem praktyczną, więc musiało się im podobać 🙂 Po szkoleniu był czas na networking. Poznałam wspaniałe Kobiety z cudownymi pomysłami na siebie. A jeśli jesteście z Wrocławia i jeszcze nie znacie FOKSa, to zajrzyjcie tam koniecznie!

Czerwiec zapowiada się dużo spokojniej – zresztą, już w weekend zaczynam krótki urlop 🙂 Chcesz być na bieżąco z tym, gdzie można mnie spotkać? Najbardziej aktualne info zawsze na moim fanpage’u – zapraszam do obserwowania!

Spodobało się? Pomogłam Ci?
Postaw mi kawę, bym mogła tworzyć więcej treści! :)
Wypiję za Twoje zdrowie :)