Zapisz się na gratisową sesję wstępną

Porozmawiajmy!

Uwaga! Nie oferuję już usług związanych z planowaniem kariery i szukaniem pracy (wyznaczanie celu zawodowego, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna, strategie szukania pracy). Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z karierą, zamów moją książkę.

Gratisowa sesja odbywa się poprzez Skype i trwa ok. 30 minut.

Dzięki niej możemy się lepiej poznać, sprawdzić, czy jest nam razem po drodze i zdecydować o współpracy. Zadam Ci pytania, by jak najlepiej poznać Twoje wyzwania i ocenić, czy jestem w stanie Ci pomóc. Konsultacja do niczego nie zobowiązuje 🙂

  1. Wypełnij wszystkie pola w formularzu, aby się zapisać.
  2. W wiadomości potwierdzającej otrzymasz link, który pozwoli nam szybko znaleźć się na Skype. Kliknij go parę minut przed rozmową i napisz do mnie.
  3. Jeśli nie masz zainstalowanego Skype’a, możesz go wcześniej zainstalować lub skorzystać z wersji przeglądarkowej (uruchomi się po kliknięciu linku).
  4. Przed rozmową upewnij się, że masz działającą kamerkę i mikrofon.

Jeśli coś Ci wypadło i nie możesz jednak uczestniczyć w sesji, bardzo proszę, odwołaj rezerwację. Jeśli nie odwołasz rezerwacji (możesz to zrobić, klikając odpowiedni link w wiadomości potwierdzającej zapis, a nawet pisząc do mnie maila czy wiadomość na Facebooku), bezpłatna konsultacja przepadnie.

Ważne! Nie prowadzę sesji przez telefon. Jeśli nie widzę rozmówcy, nie jestem w stanie się w pełni skupić.

Każda osoba może skorzystać z bezpłatnej sesji tylko raz.

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Zapisz >