Zapisz się na gratisową sesję wstępną

Porozmawiajmy!

Gratisowa sesja odbywa się poprzez Zoom i trwa ok. 20-30 minut.

Dzięki niej możemy się lepiej poznać, sprawdzić, czy jest nam razem po drodze i zdecydować o współpracy. Zadam Ci pytania, by jak najlepiej poznać Twoje wyzwania i ocenić, czy jestem w stanie Ci pomóc. Konsultacja do niczego nie zobowiązuje 🙂

Co zrobić?

  1. Wybierz datę i godzinę.
  2. Wypełnij formularz. Dokładnie sprawdź swój adres e-mail, bo jeśli podasz nieprawidłowy, nie otrzymasz informacji o spotkaniu!
  3. Napisz w notatkach parę zdań o tym, o czym chcesz porozmawiać. UWAGA: nie zajmuję się już konsultacjami na temat pracy i kariery, jeśli szukasz nowej drogi zawodowej, zamów moją książkę.
  4. W wiadomości potwierdzającej otrzymasz link do naszego spotkania na Zoomie. Kliknij go parę minut przed rozmową.
  5. Jeśli nie masz zainstalowanego Zooma, możesz go wcześniej zainstalować lub zgodzić się na instalację po kliknięciu linku (dlatego pamiętaj, by kliknąć go wcześniej).
  6. Przed rozmową upewnij się, że masz działającą kamerkę i mikrofon.

Jeśli coś Ci wypadło i nie możesz jednak uczestniczyć w sesji, bardzo proszę, odwołaj lub przełóż rezerwację. Jeśli nie odwołasz rezerwacji (możesz to zrobić, klikając odpowiedni link w wiadomości potwierdzającej zapis lub pisząc do mnie maila), bezpłatna konsultacja przepadnie.

Ważne! Nie prowadzę sesji przez telefon. Jeśli nie widzę rozmówcy, nie jestem w stanie się w pełni skupić.

Każda osoba może skorzystać z bezpłatnej sesji tylko raz.