Zaznacz stronę

Czujesz, że Twoje życie opanował stres i chaos?

Ja sama się tak czułam, gdy otwierałam swoją firmę. Problemy ze snem, wieczne zmęczenie i to poczucie, że tak wiele robię, a efektów brak…

Któregoś dnia znajomy zapytał mnie, co jest moim celem w życiu. Odpowiedź przyszła od razu: spokój. Chcę żyć tak, by czuć wewnętrzny spokój i nie musieć się martwić o przyszłość. Chcę mieć poczucie harmonii i pewność, że żyję w zgodzie ze swoimi wartościami, pragnieniami i z tym, kim jestem.

Z dnia na dzień odkrywam w sobie coraz więcej tego spokoju. Wspierając innych w poszukiwaniu wymarzonej drogi zawodowej, sama doszłam do tego, czym tak naprawdę chcę się zajmować – chcę pomagać ruszyć z miejsca oraz przywracać radość i spokój do życia innych. Wierzę, że żeby być naprawdę szczęśliwym w życiu, wszystkie jego elementy muszą po prostu dobrze ze sobą grać. Nie musi być idealnie – ważne, żeby wszystko do siebie pasowało.

Odkąd to zrozumiałam, śpię jak dziecko 🙂

Emilia Wojciechowska

coach i trener mentalny

Przez ponad 3 lata zajmowałam się głównie pomaganiem innym w znalezieniu satysfakcjonującej pracy, od wyznaczenia zawodowych celów po trening rozmowy kwalifikacyjnej. Poczułam jednak, że czas na kolejny krok, a może właściwie krok do tyłu – zajęcie się najpierw głową i wszystkim tym, co przeszkadza nam w osiąganiu celów.

Aktualnie pracuję z osobami, które czują, że utknęły, potrzebują zmian w życiu, chcą złagodzić stres i żyć po swojemu. Dużo satysfakcji daje mi praca z osobami, które myślą o założeniu własnego biznesu – pomagam im zaplanować działania od badania rynku po strategie promocyjne. Prowadzę też szkolenia stacjonarne z tego zakresu.

W wolnym czasie zajmuję się rękodziełem, najczęściej chwytam wtedy za szydełko lub próbuję swoich sił w scrapbookingu, pożeram książki i spaceruję po Wrocławiu, bo wciąż wiele miejsc pozostaje dla mnie nieodkrytych.

Mam trzy świnki morskie, lekką klaustrofobię i lęk wysokości. Kocham kawę, choć pijam raczej mleko z kawą. Ale i tak wolę herbatę (pu-erh <3)

Wizjoner

maksymalista

Bliskość

Uczenie się

Indywidualizacja

talenty Gallupa

Moje podejście

Uważam, że każdy, kto tego potrzebuje, powinien być bez oceniania wysłuchany. Ufam, że odpowiedzi na wszystkie pytania, które Cię trapią, są w Tobie – pomagam Ci je odnaleźć. Wierzę, że szczęśliwe życie to nie takie, w którym wszystko jest idealne, a takie, w którym wszystko do siebie pasuje.

W pracy korzystam z...

 • Kodeksu etycznego Izby Coachingu
 • 11 kompetencji coacha wg International Coach Fedaration
 • metodologii MentalPower
 • narzędzi Racjonalnej Terapii Zachowania
 • 5 zasad nawiązywania relacji z ludźmi Miltona Ericksona

Zastanawiasz się, czy mogę Ci pomóc? Porozmawiajmy!

Tyle godzin szkoleń za mną

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich z zarządzania. Ale nie byłabym sobą, gdybym poprzestała tylko na 5 latach nauki…

Ukończone przeze mnie kursy i szkolenia – m.in.:

 • Akademia Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka (w trakcie), 2019
 • Coaching w biznesie – studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa, 2017
 • Racjonalna Terapia Zachowania stopień I – Pracownia RTZ, 2018
 • Crisis Coaching Essentials – Akademia Coachingu Kryzysowego – 2019
 • Narzędzia terapii Gestalt w coachingu – Active Change, 2017

Uczę się od mistrzów 🙂

Regularnie występuję w roli prelegenta na konferencjach i spotkaniach. Występowałam m.in. na:

 • konferencji Strefa Zmian – Życie zawodowe w Warszawie,
 • CareerEXPO we Wrocławiu i w Poznaniu,
 • spotkaniu Era Nowych Kobiet w Gliwicach,
 • wydarzeniu Kobieta z Wiggorem we Wrocławiu,
 • Uniwersytecie Wrocławskim.

Jestem też mentorem Inkubatorów AIP oraz prowadzę bezpłatne sesje coachingowo-mentoringowe dla Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej.

Porozmawiajmy!

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz mnie bliżej poznać, zaproponować współpracę – skontaktuj się ze mną.