Regulamin opinii

1. Regulamin dotyczy opinii na temat działalności i produktów oraz usług Emilii Wojciechowskiej, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą „Projektant Kariery Emilia Wojciechowska”, ul. Manganowa 7/28, 53-441 Wrocław, NIP 6941674478.
2. Regulamin dotyczy opinii publikowanych na stronie https://emiliawojciechowska.com oraz na stronach sprzedażowych w domenie https://up.emiliawojciechowska.com.
3. Wszystkie publikowane na wyżej wymienionych stronach opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy korzystali z produktów i usług Emilii Wojciechowskiej.
4. Na stronie nie istnieje system automatycznego publikowania opinii. Prośba o wystawienie opinii jest wysyłana indywidualnie do każdego klienta po zakończeniu współpracy, na adres e-mail podany przy zawieraniu umowy. Za zgodą klienta opinie publikowane są na stronach samodzielnie przez Emilię Wojciechowską, która decyduje, czy daną opinię opublikuje.
5. Klienci nie otrzymują za wystawienie jakichkolwiek gratyfikacji, opinie nie są opłacane.
6. W razie podejrzenia, że któraś z opinii zamieszczonych na stronie nie pochodzi od prawdziwego klienta, została pozyskana nieuczciwie lub w przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących opinii na stronie można
skontaktować się z Emilią Wojciechowską na adres e-mail tech@emiliawojciechowska.com. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni.

Regulamin obowiązuje od dnia 1 stycznia 2023 roku.