Notatki do podcastu

Spodobało się? Pomogłam Ci?
Postaw mi kawę, bym mogła tworzyć więcej treści! 🙂
Wypiję za Twoje zdrowie 🙂


Transkrypcja – podcast do przeczytania

Witam Cię serdecznie w podcaście NIEZAROBIONA JESTEM, w którym mówię o tym, jak osiągać więcej stresując się mniej.
Będę tu dzielić się wskazówkami i narzędziami z zakresu treningu mentalnego, by prowadzenie biznesu dawało Ci radość i spokój, a nie stres i frustrację.

Ja nazywam się Emilia Wojciechowska, jestem coachem i trenerką mentalną. Pomagam przedsiębiorcom osiągać mistrzostwo w byciu sobą. Jestem absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i dyplomowanym coachem z ponadczteroletnią praktyką w pracy indywidualnej i grupowej z ludźmi.

Dlaczego Niezarobiona jestem? Bo wierzę, że da się osiągnąć sukces w biznesie bez pośpiechu i wiecznego hustlingu, z miejscem na oddech.

No właśnie – na początku każdego odcinka zaproszę Cię do wzięcia głębokiego świadomego oddechu. Spróbuj teraz!

Podcast kieruję do przedsiębiorców, szczególnie tych z małymi jednoosobowymi działalnościami, którzy wciąż czują, że robią za mało i za wolno, a jednocześnie wiedzą, że jeszcze nie rozwinęli w pełni swojego potencjału. Tematy, których możesz się tu spodziewać, to m.in. asertywność, syndrom oszusta, slow biznes, sposoby na relaks czy budowanie w sobie odwagi do działania.

Będziemy się spotykać tutaj co 2 tygodnie, czasem tylko we dwójkę – ty i ja, a czasem dołączy do nas specjalny gość.

Ten podcast jest i zawsze będzie darmowy. Możesz słuchać go w Apple Podcasts, Spotify i wszystkich dobrych aplikacjach podcastowych, a także na mojej stronie internetowej emiliawojciechowska.com oraz na moim kanale na YouTube.

Zachęcam Cię do subskrybowania podcastu w swojej aplikacji, żeby niczego nie przegapić. Koniecznie zapisz się też do mojego newslettera – do Spokojnych Listów, w których też będę przypominać o kolejnych odcinkach, a przy zapisie otrzymasz ode mnie w prezencie zestaw ćwiczeń oddechowo relaksacyjnych.

Do usłyszenia w kolejnych odcinkach!

Spodobało się? Pomogłam Ci?
Postaw mi kawę, bym mogła tworzyć więcej treści! :)
Wypiję za Twoje zdrowie :)