Rekomendacje

Poznaj opinie moich Klientek i Klientów o pracy ze mną:

Zmieniłam podejsćie do wyceny i sprzedaży

Zgłosiłam się na coaching do Emilii, bo potrzebowałam kogoś, kto pomógłby mi przepracować blokady w głowie dotyczące podwyżek cen, wyceny nowego produktu oraz zmian warunków współpracy z klientkami.

Emilia dała mi przestrzeń do powiedzenia głośno pewnych rzeczy – i usłyszenia ich. To zawsze nieco zmienia perspektywę i pozwala dojrzeć niuanse, których wcześniej się nie widziało. W rezultacie łatwiej mi było ustalić nowe ceny usług i ruszyć z pracami nad produktem, a potem go sprawnie wypuścić. 

Dzięki sesjom zaoszczędziłam dużo czasu na samodzielnych rozkminach – myślę, że trudniej byłoby mi znaleźć na nie sensowne miejsce i czas w planie dnia. Odkryłam też pewien nowy wątek w mojej relacji z pieniędzmi, do którego wcześniej nie potrafiłam dotrzeć, a który bardzo zmienił moje podejście do wyceny i sprzedaży. Teraz widzę w nich więcej miejsca na zabawę i eksperymentowanie. 

Myślę, że największym wyróżnikiem Emilii jest to skupienie na kwestiach związanych z biznesem. Polecam coaching z Emilią każdemu, kto szuka miejsca, żeby się wygadać i szczerze odpowiedzieć sobie na ważne pytania, których sam nie jest sobie w stanie zadać. Zwłaszcza w tematach związanych z biznesowymi blokadami!

Karolina Bartoszek-Dourado

Biznesowa Skrzydłowa, www.biznesowaskrzydlowa.pl

Wysoka sprzedaż programu dzięki wsparciu Emilii

Startowałam z kampanią dużego produktu. Byłam bardzo przytłoczona, zmęczona. Pewne wydarzenie podburzyło mnie na tyle, że się mentalnie „rozsypałam” i stwierdziłam, że nie dam rady tej kampanii zrobić w takim stanie.

Zgłosiłam się do Emilii, a ona zastosowała awaryjne podejście, które było w punkt, bo niestety nie miałam czasu na długie przerabianie tematu (zbliżał się webinar sprzedażowy). Dopiero później ruszyłyśmy z mniej naglącymi tematami. Pomogło mi to poprowadzić z bardzo dużym spokojem webinar i sprzedawać podczas kampanii.

Współpraca z Emilią była ważną cegiełką w kampanii dużego programu. Myślę, że bez niego sprzedaż nie byłaby tak wysoka. Polecam pracę z Emilią w szczególności tym osobom, którym z różnych powodów osłabła wiara we własny produkt i we własną eksperckość, przez co czują się z tym źle i widzą, że ze sprzedażą będzie im bardzo trudno.

Monika Torkowska

Uczy elastycznego planowania i realizacji projektów po godzinach, https://monikatorkowska.com/

Współpracę polecam każdemu, kto znalazł się na rozdrożu i nie wie co dalej

Zaczęłam coaching z Emilią, gdy po raz kolejny doszłam do punktu, w którym nie wiedziałam co dalej. Miałam spooooro rzeczy do przepracowania na wielu polach i czułam, że sama nie dam rady przez to przejść.

Coaching dał mi wspaniałe efekty: podwyższenie cen, zmiana grupy docelowej, przygotowanie kalendarza publikacji na IG, proces przygotowania własnego podcastu, zwiększenie pewności siebie, rozpoczęcie procesu zmian przekonań (ale to trwa cały czas!) i dostrzeganie swoich sukcesów.

Przede mną jeszcze ogrom pracy własnej z zadaniami od Emilki. Wiem, że ta inwestycja zwróci się w odpowiednim momencie (jak już ogarnę wszystkie istotne elementy układanki). Myślę, że Emilka wyróżnia się wśród innych podejściem! Jest niesamowicie ciepłą osobą. Jej kojący głos sprawia, że nie ważne jak rozedrgane nerwy, zawsze znajdują ukojenie. Trafne pytania w odpowiednim czasie i miejscu sprawiają, że człowiek się zatrzymuje i naprawdę zaczyna zastanawiać nad pewnymi kwestiami.

Dostępność Emilki i szybkość jej odpowiedzi, forma zaopiekowania, ilość czasu, który poświęca – to jest coś meeeega wartościowego. To uczucie kompleksowego zaopiekowania na każdym polu jest naprawdę cudowne.

Współpracę poleciłabym każdemu, kto znalazł się na rozdrożu i nie wie co dalej. Kto potrzebuje wsparcia, mentalnego przytulenia i ojojania, ale też dania porządnego kopa do działa z drogowskazami w którą stronę podążać. To usługa dla tych, którzy naprawdę chcą przepracować pewne rzeczy, bo ilość zadań domowych i dodatkowych materiałów jest naprawdę duża!

No i wreszcie ten trening jest dla tych, którzy są sami dla siebie ważni i którzy chcą dokonać zmiany pod okiem fantastycznej, ciepłej i baaaardzo kompetentnej Coachki 🙂

Paulina Kulpińska

Twoja Montażystka video i audio, https://www.perfekcyjniezrobione.pl/

Nie jestem już niewolnikiem swojego biznesu!

Zaczęłam pracę w swojej własnej firmie i natłok spraw bardzo mnie przytłoczył. Mierzyłam się zarówno z wysokimi oczekiwaniami, które sobie stawiałam jak i z syndromem oszusta. Nie miałam wizji i planu dalekosiężnego i pogubiłam się w tym wszystkim. Już po pierwszym spotkaniu z Emilią widziałam efekty!

Po pierwsze wyłączyłam powiadomienia w telefonie i uczyłam skupiać się na jednym konkretnym zadaniu. Bez skakania po tematach. Wcześniej proste zadania potrafiły zająć mi ponad 1 h czasu, po zastosowaniu wskazówek i pracy nad sobą, robię je w 10 min ?

Dużo pracowałam też nad swoją pewnością siebie oraz tym, żeby nauczyć się stawiać granice. Przed treningiem mentalnym często naginałam swoją wolę pod klienta. Godziłam się na dodatkowe zadania, nie potrafiłam powiedzieć nie. Teraz z dumą mogę przyznać, że potrafię stawiać granice. Kontroluję swój czas pracy. Nie zgadzam się na poszerzenie zadań, chyba że chcę za dodatkowym wynagrodzeniem.

Dzięki pracy z Emilią zyskałam czas. Wszystkie działania, które podejmowałam z Emilią pomogły mi ułożyć mój biznes tak, że nie jestem jego niewolnikiem? Jestem naprawdę zachwycona efektami. Natomiast trzeba się przygotować na dużą ilość pracy. Emilia daje nam narzędzia i mówi, jak możemy poprawić naszą sytuację, ale to od nas zależy czy z tego skorzystamy i jak będziemy zawzięci, żeby troszkę powalczyć, ze swoimi nawykami ? Nie przychodzi to bez wysiłku.

Polecam pracę z Emilią wszystkim przedsiębiorczyniom, szczególnie jeśli biznes je przytłacza i myślą co robić dalej.

Dagmara Anuszczyk

analityczka danych, pomaga rozwijać się w tym zawodzie, bideveloper.pl

Za jedną sesję mogłabym zapłacić tyle, ile zapłaciłam za cały pakiet!

Z Emilią pracowałam nad swoimi blokadami finansowymi i wiarą w swoje kompetencje. Moim celem było podniesienie cen – na początku byłam sceptyczna, czy trening mentalny mi w tym pomoże, ale zrobiłam to już po pierwszej sesji. Dostałam tyle wartości i osiągnęłam takie efekty, że za jedną sesję mogłabym zapłacić tyle, ile zapłaciłam za pakiet sesji.

Oprócz tego ułożyłam sobie rytm pracy w tygodniu, by pracować z zgodzie ze sobą i swoim poziomem energii. Jestem niezarobiona, pracuję efektywniej, jestem spokojna i dzięki temu mam więcej kreatywnych pomysłów. Odważnie mówię o swojej ofercie i nie wstydzę się brać za moje usługi godnego wynagrodzenia.

W trakcie współpracy zostałam też wykładowcą na studiach podyplomowych, o czym od dawna marzyłam, ale nie wierzyłam, że mi się to uda. Teraz pracuję nad swoim własnym kursem online – Akademią Trenerów Umiejętności Społecznych. Czuję, że sięgam gwiazd!

Izabela Cierzyńska

trenerka TUS, Malowany Kot

Sprzedaję swoje usługi i programy dużo spokojniej, z większą pewnością siebie, skuteczniej

Współpraca z Emilią była dla mnie przede wszystkim niczym balsam dla duszy i ciała. W końcu sobie odpuściłam. Nauczyłam się na nowo oddychać i moja głowa się otworzyła.

Przed współpracą z Emilią zmagałam się ze skutkami wypalenia po zbyt intensywnym rozwoju zawodowym. Tak, można się bardzo łatwo spalić, jak chce się wszystkiego dużo, naraz, tu i na już…

Ale weszła Emilia i poustawiała wszystko w mojej głowie na swoim miejscu. Zaakceptowałam, że na wiele rzeczy nie mam wpływu, zrozumiałam, jakie mechanizmy mnie zatrzymują, blokują. Zyskałam dużą samoświadomość, zaczęłam pracować nad swoimi przekonaniami, zamiast po prostu o nich wiedzieć. Jestem klasycznym przykładem przedsiębiorczyni, którą miał jej biznes. Dziś czuję, że to ja mam biznes, mam nad tym kontrolę. Czuję wewnętrzny spokój, umiem docenić siebie, dać sobie odpoczynek, który jest efektywny. Wybudziłam swoje pasje z uśpienia, nauczyłam się realizować je i odpoczywać. Nie boję się wyjechać na kilkutygodniowy urlop. Zdecydowanie łatwiej jest mi stawiać granice i egzekwować zasady.

Dzięki pracy z Emilią sprzedaję swoje usługi i programy dużo spokojniej, z większą pewnością siebie – i dzięki temu dużo skuteczniej. Nie stresuje mnie wynik, doceniam drogę do jego realizacji. I to jest chyba najcenniejsze, co wyniosłam z naszej współpracy. Nie muszę – chcę. I dlatego robię to, co robię. 🙂

Magda Mytych

wirtualna asystentka, Asystentka Marki

Przygotowałam się do pierwszej kampanii, która poszła bardzo dobrze!

Odezwałam się do Emilii, ponieważ czułam, że muszę popracować nad przekonaniami, które blokują mnie w prowadzeniu biznesu. Byłam tuż przed rozpoczęciem kampanii sprzedażowej mojego pierwszego produktu i instagramowe konto Emilii spadło mi z nieba.

Jestem świeżo po trzech sesjach, na których pracowałyśmy nad problematycznymi dla mnie zagadnieniami, takimi jak syndrom oszusta czy budowanie pewności siebie. Już teraz widzę w sobie pierwsze zmiany – lepiej rozumiem, co się dzieje w mojej głowie i mam narzędzia, które pomagają mi w radzeniu sobie z wyzwaniami, których w biznesie nie brakuje. Bardzo podobało mi się to, że sesje były naprawdę konkretną dawką naukowej wiedzy i ćwiczeń – bez „pitu pitu”.

Dużym plusem jest to, że Emilia przygotowuje po każdej sesji szczegółowy raport, w którym podsumowuje to, o czym rozmawiałyśmy i podsuwa pomysły i inspiracje do samodzielnej pracy na przyszłość.

Współpracę z Emilią na pewno mogę polecić wszystkim tym, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie i chcą przyjrzeć się swojej działalności od strony głowy. Może być tak, że jesteśmy świetnymi ekspertami i mamy ciekawą ofertę, ale nie umiemy tego pokazać (lub boimy się to robić). Emilia na pewno znajdzie sposób, by tym problemom zaradzić!
Mogę tylko dodać, że kampania, której tak bardzo się obawiałam, poszła bardzo dobrze i duża w tym zasługa współpracy z Emilią!

Marta Łuczejko

Lektorka i tłumaczka, Faluj po portugalsku

Dzięki pracy z Emilią strategicznie przygotowałam się do startu nowej marki

Planowałam wystartować z nową marką, w zupełnie nowej branży – zmiana z nauczania języka niemieckiego na coaching. Zastanawiałam się, jak podejść do budowania swojej marki, jak przekonać klientów do mojej oferty. Chciałam do tego podjeść strategicznie, by od razu przyciągać właściwe osoby do siebie.

Dzięki współpracy z Emilką poznałam dogłębnie swoich idealnych klientów i zmieniłam swój wstępny plan na działanie. To ona popchnęła mnie do odważniejszych kroków, do pójścia w niszę, w której wydawało mi się, że nie jestem ekspertką. Cenię sobie indywidualne podejście Emilii do mojej osoby. Czułam się zrozumiana, zaopiekowana. Nie byłam traktowana taśmowo, „bo wszyscy macie takie same problemy na tym etapie”.

Te spotkania dużo mi dały i poleciłabym je każdej przedsiębiorczyni, która czuje, że utknęła w martwym punkcie lub nie wie, w którą stronę iść, bo jest przecież tak wiele opcji. Często za naszymi myślami stoją różne przekonania, które Emilia rozbraja z niezwykłą precyzją. 

Ola Jakubowska

Business Mindset Coach, olajakubowska.pl

Strzał w dziesiątkę i realne korzyści dla mojego biznesu!

Mój biznes zaczął dość szybko rosnąć, a ja poczułam, że potrzebuję „dorosnąć” do nowej roli i wyzwań, które przede mną stoją. Największą przeszkodą w jego rozwoju stałam się ja sama – moje blokujące przekonania o zarabianiu pieniędzy, obawa przed krytyką, syndrom oszusta. Potrzebowałam, żeby ktoś nauczył mnie, jak radzić sobie ze stresem i pomógł przygotować do większych projektów, większego zasięgu, większych pieniędzy.

Zdecydowałam się na pracę z Emilią, bo czułam, że jest osobą, która rozumie przez co przechodzę – ponieważ oprócz tego, że jest trenerką mentalną, sama prowadzi biznes online. To był strzał w dziesiątkę!

Współpraca z Emilią dała mi najważniejszą rzecz: spokój. Nie boję się wyzwań, bo nauczyłam się ufać sobie i z lekkością je realizować. Nie kwestionuję swoich umiejętności, bo wiem, ile jestem warta. Poprawiłam swoją relację z pieniędzmi. A to daje realne korzyści mojemu biznesowi: potrafię „wyjść głową” z pracy, lepiej odpoczywam, doceniam się i nagradzam za sukcesy i zamiast obawiać się tego, czy sobie poradzę, z odwagą realizuję kolejne projekty.

Tuż po zakończeniu współpracy z Emilią zrealizowałam dużą kampanię marketingową, która przyniosła mi najlepszy wynik finansowy w historii mojego biznesu – bez stresu i siwych włosów! 😉 Teraz wiem, że jestem gotowa na wszystko!

Emilia bardzo dobrze wie, z czym mierzą się osoby prowadzące biznes online, ponieważ sama działa w ten sposób. Jest też niesamowicie zaangażowaną trenerką – raporty podsumowujące współpracę pełne są dodatkowych wskazówek, książek do przeczytania i ćwiczeń, które dodatkowo wspierają w zmianie. Nigdy nie opuszczało mnie uczucie, że to osoba, której naprawdę na mnie zależy.

Jeśli czujesz, że w biznesie blokuje cię niska pewność siebie, stres, jeśli nie potrafisz odpuścić, a na samą myśl o wyższych cenach za swoje produkty lub usługi robi ci się niedobrze – koniecznie spróbuj pracy z Emilią!

Natalia Dołżycka

uczy produktywności i zarządzania czasem, LifeGeek

Pakiet narzędzi, nowe postrzeganie siebie i biznesu

Zaczęłam zupełnie nową karierę i przez prawie rok głównie kręciłam się wokół ‘busy work’, zamiast sprzedawać. Chciałam też ułożyć sobie pracę tak, by nie zabierała mi życia, a była tylko jego częścią.

W trakcie współpracy z Emilią uruchomiłam długo odkładany sklep online i ruszyłam z opowiadaniem o mojej usłudze. Zdałam sobie sprawę, że bycie pierwszą photo managerką w Polsce to doskonały początek wielu rozmów. Dodałam tę informację do mojej stopki i nagle uruchomiłam lawinę gości na mojej stronie – z 50-70 odwiedzających dziennie przeszłam do 200 a czasem nawet 700!

Dzięki treningowi mentalnemu mam teraz konkretny pakiet narzędzi do działania jako przedsiębiorczyni, a nie jako etatowiec z własną działalnością. To zupełnie nowe postrzeganie mojej firmy przekłada się na planowanie zupełnie innych działań sprzedażowych i marketingowych. Teraz pilnuję też mocno swojego czasu na odpoczynek i choć pracuję ciężko, nie doprowadzam siebie do skrajnego wyczerpania.

Emilia przekonała mnie do siebie połączeniem łagodności i spokojnego podejścia z konkretnymi rozwiązaniami i odpowiedziami na moje pytania. W trakcie spotkań czułam się zaopiekowana, łagodnie prowadzona.

Emilia naprawdę wie co robi i doskonale łączy wiedzę i doświadczenie z bardzo wielu dziedzin potrzebnych przedsiębiorczyni. Kiedyś mindfulness, odwaga czy radzenie sobie z porażką były dla mnie zupełnie niezwiązane ze sobą. Teraz wiem, że soloprzedsiębiorcy potrzebne jest właśnie takie całościowe podejście.

Współpracę z Emilią poleciłabym kobietom, które dopiero zaczynają swoją przedsiębiorczą drogę i chcą ją od razu układać rozsądnie, a także kobietom, które działają w biznesie od dawna, ale ciągle czują się jak pracownik etatowy z najgorszym w życiu szefem na głową.

Weronika Gasperczyk

pierwsza photo managerka w Polsce, Bank Wspomnień

Zdecydowanie najlepsza inwestycja w Twój biznes!

Emilia jest fantastyczna! Zdecydowałam się na współpracę z nią, bo czułam się zmęczona, wypalona i samotna w moim biznesie – co miało wpływ na moje wyniki. Byłam w kiepskim momencie i potrzebowałam wsparcia mentalnego.

Sesje z Emilią dały mi przestrzeń do tego, żeby spojrzeć na siebie z innej strony oraz odzyskać dawną siłę wewnętrzną i motywację. Emilia świetnie słucha i wychwytuje kluczowe momenty, a także pomaga nabrać dystansu do sytuacji, co czyni wszystko bardziej lekkim i przejrzystym.

Sama pracuje z ludzkim umysłem, więc wiem, jak ważny jest trening mentalny. Osobiście uważam, że to podstawa sukcesu – bo jak masz wszystko poukładane mentalnie, to zupełnie inaczej stawiasz się do pracy w swoim biznesie.

Moim największym rezultatem po sesjach z Emilia było to, że odzyskałam dawną siebie: osobę, która odważnie sięga po to, czego chce! Zaczęłam mieć o wiele większe i śmielsze cele. Bardzo polecam współpracę z Emilia, to zdecydowanie najlepsza inwestycja w Twój biznes! Ja już wiem, że przedłużam z nią współpracę.

Aleksandra Rudnicka

Transformational Coach, @alex_rudnicka

W końcu czuję się jak właścicielka, a nie pracownica we własnym biznesie

Czułam, że potrzebuje pomocy, żeby wejść mentalnie na wyższy stopień prowadzenia swojego biznesu – żeby zostać właścicielką, a nie tylko swoim pracownikiem. Czułam, ze to był ten etap, gdzie miałam duże możliwości rozwoju, tylko moja głowa i ograniczenia jednak mnie ciągnęły w dół.

Miałam problem, żeby pozwolić sobie na bardziej odważne działania, żeby zmienić coś w swoim biznesie, by trochę mniej pracować i więcej zarabiać. Z perspektywy czasu uważam, że to była bardzo dobra decyzja, bo była też katalizatorem do innych zmian w moim życiu 🙂

Znalazłam czas na to, by uporządkować swój biznes jak właścicielka, podjęłam współpracę z dwoma wirtualnymi asystentkami, podniosłam swoje ceny, mocno ograniczyłam zakres działania, moje przychody są na stabilnym poziomie ponad 10 tys. złotych miesięcznie, stworzyłam i sprzedałam swój pierwszy grupowy program online.

Praca z Emilią dała mi spokój, takie poczucie, że jestem w tym momencie procesu, w którym jestem i to jest ok. Emilia ma zrozumienie, które daje taką barierę bezpieczeństwa, że to jest ok czuć się tak i tak, że to jest ok mieć w tym momencie takie i takie myśli, to jest ok działać albo nie działać, nie zmuszać się do niczego. To mi dało dużo jasności w podejmowaniu swoich decyzji.

Polecam pracę z Emilią, bo wiem, że pewnych rzeczy nie da się samemu przeskoczyć, a Emilia przez to, że pomaga osiągnąć to mistrzostwo w byciu sobą – bardzo dobrze to rozumie i zadaje właściwe pytania, by to mistrzostwo odkryć samemu 🙂

Kasia Borkowska

usprawnia biznesy i obsługę klienta, KasiaBorkow.pl

Pracuję teraz znacznie mniej, a dużo skuteczniej – zarobki w mojej firmie znacząco wzrosły

Zdecydowałam się na trening mentalny z Emilią, bo chciałam popracować nad swoim mindsetem jako przedsiębiorca i przepracować przekonania blokujące mnie przed większymi zarobkami, a także nad transformacją mojej tożsamości z wirtualnej asystentki na szefową i właścicielkę agencji. Mówiąc wprost: z pracownika we własnej firmie w jej właścicielkę.

Poprzez naszą 3-miesięczną pracę poznałam swoje nowe „ja”: Anię, która jest spokojna, która pozwala sobie na porażkę, która potrafi odpoczywać, która po prostu o siebie dba mentalnie i zdrowotnie. Pracuję teraz znacznie mniej, a dużo skuteczniej. Zarobki mojej firmy się podniosły mimo tego, że pracuję mniej, bo po prostu więcej deleguję dla swojego zespołu, skupiam się na tym, na czym powinnam. Wcześniej wszystko musiało być perfekcyjne, na moich barkach, a każda porażka bolała z przesadną i z aktualnej perspektywy irracjonalną siłą, a ja wiecznie tonęłam w pracy bieżącej dla klientów, będąc mocno zestresowanym człowiekiem i mającym poczucie chaosu i wiecznego siedzenia w pracy, która się piętrzy, zamiast ubywać. Bałam się pewne tematy odpuścić, puścić wolno, miałam silną potrzebę kontroli, która ustała, a dzięki temu nie blokuję mojego zespołu przed fantastycznym działaniem. Zdałam sobie sprawę, że był to już moment, kiedy byłam „wąskim gardłem” własnej firmy, a suma summarum mój zespół robi wiele rzeczy dużo lepiej i szybciej ode mnie.

Emilia była pierwszą osobą, z którą zaczęłam pracę 1:1 przy treningu mentalnym. Wcześniej były to wyłącznie webinary, kursy online, podcasty, wyzwania, książki. Mimo że sama pracuję z klientkami chcącymi zostać wirtualnymi asystentkami 1:1 i prowadzę spotkania w małych grupach, wiedząc, jaki ma to duży wpływ na nie, nie zdawałam sobie sprawy, jak ważne jest, aby również samej móc skorzystać z mentora, trenera, aby rozwijać się lepiej, szybciej, skuteczniej. Trochę działałam jak ten szewc, co w dziurawych butach chodził. Na szczęście to już za mną 🙂

Polecam pracę z Emilią zawsze i wszędzie, znajomym i kursantkom. Moc transformacji, jaką przeszłam w te 3 miesiące pracy z Emilią jest nieoceniona 🙂

Anna Kawecka

właścicielka agencji wirtualnych asystentek, VA-VOM

Zrealizowałam długo odkładane cele w 2 miesiące!

Zanim zaczęłam pracować z Emilią, czułam, że nie mam zasobów do dalszego prowadzenia mojej działalności. Brakowało mi pewności siebie, paraliżował mnie strach przed krytyką i brakowało jasności w jakim kierunku chcę poprowadzić moją firmę.

Podczas spotkań z Emilią przepracowałam większość moich przekonań, pozbyłam się wewnętrznego krytyka oraz mam narzędzia, z których skorzystam, kiedy moje ‘strachy’ do mnie powrócą.

Jak ta praca nad sobą przełożyła się na mój mały biznes? Zmieniłam nazwę marki i określiłam moją nową misję, otworzyłam nowy profil na Instagramie i stworzyłam podcast. Miałam to w planach przez długie miesiące, ale dopiero współpraca z Emilią zmotywowała mnie do podjęcia konkretnych kroków i zrealizowania ich w zaledwie 2 miesiące.

Współpracę z Emilią polecam kobietom, które czują, że coś je blokuje w podejmowaniu działań w biznesie, i które chcą przekonać się, że praca nad mindsetem jest podstawą do rozwoju własnej marki.

Agata Szymańska

coach języka włoskiego, The Italian Effect

Pierwsza udana kampania sprzedażowa za mną!

Potrzebowałam wsparcia, bo chciałam ruszyć w końcu z własną ofertą programu grupowego lub/oraz pracy 1:1. Czułam, że za długo stoję w miejscu i wykonuję zlecenia dla innych zamiast sprzedawać własną oferte i pracować z osobami, z którymi NAPRAWDĘ chcę pracować.

Wcześniej nie miałam własnej oferty, teraz przeprowadziłam pierwszą kampanię sprzedażową z prawdziwego zdarzenia do programu grupowego premium i zgarnęłam 3 uczestniczki! To dużo, jak na ilość osób będących na samym webinarze oraz cenę programu.

Cenię w treningu mentalnym z Emilią to, że ma konkretne narzędzia na konkretne problemy. Moje ulubione to analiza porażek. Myślę, że to właśnie ono pomogło mi w sukcesie sprzedażowym. Nauczyłam się też, że DOBIEGNĘ DO KOŃCA, nieważne jak!

Poleciłabym pracę z Emilią osobom, które serio chcą nad sobą pracować, czują blokady w biznesie, w działaniu na swoim. Masz konkretne narzędzia – nie ma cackania się. Choć jednocześnie Emilia jest bardzo wspierająca i wrażliwa na to, co dzieje się podczas procesu.

Emilia Olszewska

Wysoko Wrażliwa w biznesie

Efekty treningu mentalnego są bezcenne!

Zgłosiłam się do Emilii, ponieważ doszłam do ściany we własnym biznesie. Byłam o krok od zamknięcia firmy i powrotu na etat. Zdałam sobie sprawę, że przez moje przekonania, które silnie we mnie siedzą, nie jestem w stanie ruszyć z miejsca, w którym się znalazłam.

Z treningu z Emilią wyszłam silniejsza, pewniejsza siebie i przede wszystkim spokojniejsza. Mam teraz poczucie, że sobie poradzę, cokolwiek by się nie wydarzyło. Wiem, że mam do tego zasoby i narzędzia jak sobie radzić z przeciwnościami i niesprzyjającymi myślami.

W końcu zrozumiałam, że mogę działać po swojemu, w zgodzie ze sobą, a nie tak jak wszyscy i to przyniesie mi najlepsze efekty. Zwalczyłam w sobie syndrom porównywania się do innych i sabotowania samej siebie, skupiłam się na sobie i swoim biznesie. Dzięki temu zaczęłam działać nie oglądając się na innych. Pojawiły się zmiany na stronie, w ofercie, a co za tym idzie również nowe współprace. Firmy oczywiście nie zamknęłam, tylko działam dalej, ale po swojemu i w swoim tempie.

Dawno nie czułam się tak dobrze ze sobą i w swoje firmie, jak teraz. Jeśli Ty również czujesz się zagubiona we własnej firmie tak jak ja kiedyś, nie potrafisz zrobić kroku naprzód, zgłoś się koniecznie do Emilii, ponieważ efekty treningu mentalnego są bezcenne!

Monika Materkowska

Wirtualna asystentka

Poukładałam puzzle, zwiększyłam pewność siebie i sprawczość

Do Emilii zgłosiłam się, bo czułam, że brakuje mi pewności siebie i motywacji w określeniu i realizacji celów. Miałam świadomość, że rozwijając biznes, muszę jednocześnie rozwijać siebie, przekraczać własne blokady i ograniczające przekonania.

W trakcie trwania spotkań Emilia pomogła mi zrealizować większość postawionych sobie celów. A wartością dodaną do indywidualnych spotkań są materiały i inspiracje, które otrzymałam od Emilii podczas każdej z sesji, które nadal mi służą, do których wracam. Korzystam z nich wtedy, kiedy chcę i potrzebuję, i za każdym razem czuję wartość, jaką wnoszą do mojego biznesu i do mojego rozwoju osobistego.

Emilia pomogła mi poukładać procesy w głowie, w sobie i robiła to profesjonalnie, ze spokojem, zrozumieniem i lekkością. Sesje poprawiają też nastrój. Czasami można się nieźle uśmiać z samego siebie, bo pewne rzeczy niby się wie, ale na co dzień ich sobie nie uświadamiamy. I Emilia potrafiła to przywołać ?

Spotkania z Emilią była dla mnie jak „układanie puzzli”. Po spotkaniach z Emilią zaczynało wszystko do siebie pasować. Efektem jest uczucie coraz większej pewności siebie, mocy sprawczej i wyklarowana ścieżka, na której tak naprawdę mi zależało. Ja tak mam! I za to Emilii bardzo dziękuję i polecam sesje u niej z całego serca.

P.S. Dzięki spotkaniom z Emilią ja już nie jestem jak „nadmuchany balon” …co to znaczy? O to trzeba zapytać Emilię ?
Jestem wdzięczna za to, że trafiłam właśnie na Ciebie, Emilia. Dziękuję!

Alicja Duchnik

Asystentka Biznesu Online

Profesjonalizm, ogromna wiedza i indywidualne podejście

Na drodze rozwoju Twojej i Twojej firmy są takie momenty, gdy wchodzisz w tak zwany MROK, masz wiele pytań, niepewności, obaw… Jakbyś wchodziła do ciemnego lasu. Potrzebujesz wtedy drogowskazu, podpowiedzi – w prawo czy w lewo? Gdzie ta ścieżka? Gdzie jest światło? Co dalej?!

Emilia i praca z nią to dla mnie ogromne wsparcie, w tym właśnie etapie, aby przejść przez ten mroczny las…. Naprowadziła mnie na dobra ścieżkę. Teraz zmotywowana i pewniejsza siebie idę dalej.

Dziękuje Emilia za tę jasność, dzięki której jest mi łatwiej pracować, prowadzić firmę i rozwijać się dalej.

Polecam! Profesjonalizm, ogromna wiedza i indywidualne podejście Emilii, rady, wskazówki są po prostu bezcenne.
Dziękuję. Danke schön.

Karolina Zając

tłumacz niemiecko-polski, wirtualna asystentka, właścicielka , Zając Office

Wreszcie potrafię określić, co zmienić, co dodać, a czemu powiedzieć „stop” w mojej firmie

Zgłosiłam się do Emilii, bo chciałam określić kierunek działań w moim biznesie i nazwać, określić dokładnie drogę, jaką chcę iść. Rozmowy z Emilią pomogły mi w tym, a do tego pomogły też pozbyć się głosu „powinnam robić coś, bo wszyscy to robią”, żeby skupić się na dopasowaniu mojej pracy do moich kompetencji.

Po sesjach z Emilią wreszcie potrafię określić co zmienić, co dodać i nawet czemu powiedzieć „stop” w moich działaniach.
Oczywiście nie zadziałała czarodziejska różdżka, ale zaczęły się działania chociażby w celu zmiany strony internetowej czy oferty.

Emilia tworzy pozytywną atmosferę na spotkaniach, bez zbędnego nadęcia.

Marta Cencora

Online Business Manager, właścicielka, Will Manage 4 You

Współpraca z Emilią pomogła mi zrozumieć, czego chcę i jak mam do tego dążyć.

W świecie biznesu jestem nowicjuszką. Może nie totalną, ale jednak całe moje kilkunastoletnie życie zawodowe przepracowałam na etacie. Kiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, okazało się, że wiele spraw, nawyków i przekonań powinnam przepracować, aby osiągnąć zamierzony cel. Dotarło do mnie jednak, że sama nie jestem w stanie tego dokonać. Dlatego zwróciłam się do Emilii, by mi w tym pomogła. I jest to jedna z najlepszych decyzji, które do tej pory podjęłam. 

Dzięki sesjom z Emilią udało mi się uwierzyć w siebie i moje możliwości. Stworzyłam sobie wizję mojego biznesu, którą realizuję w swoim tempie, nie porównując się z innymi. Potrafię docenić swoje sukcesy. Uporządkowałam moje relacje z klientami, wyzbywając się wdrukowanego podczas pracy na etacie poczucia „bycia podwładnym”. Zrozumiałam, że jestem partnerem biznesowym moich klientów, a nie ich pracownikiem. 

Współpraca z Emilią pomogła mi zrozumieć, czego chcę i jak mam do tego dążyć. Serdecznie polecam Emilię jako coacha. Jeśli szukasz kogoś, kto celnym pytaniem zmusi Cię do zweryfikowania swojego spojrzenia na siebie i rzeczywistość, kto zmobilizuje Cię do zrobienia kroku przybliżającego Cię do celu, zgłoś się do Emilii. 

Małgosia Łapiuk

wirtualna asystentka, malgosialapiuk.pl

Dzięki współpracy z Emilią pracuję z większym spokojem i pewnością, nie waham się odrzucać tego, co mi nie służy.

Do Emilii zgłosiłam się, ponieważ czułam, że potrzebuję poukładać sobie w głowie.

Wiedziałam, co chcę osiągnąć w swoim biznesie i w jaki sposób mogę to osiągnąć. Potrzebowałam jednak kogoś, z kim będę mogła głośno pomyśleć, przegadam blokujące przekonania, moje wahania oraz ułożę swoją pracę tak, żeby sprawiała mi satysfakcję, pozwalając jednocześnie na odpoczynek i cieszenie się z chwil z rodziną.

W swojej pracy wspieram innych w rozwoju, co wymaga ode mnie”wolnej głowy”. Wiedziałam, że Emilia jest oazą spokoju, co działać będzie na mnie uspokajająco. Tak też się zadziało i to jest zdecydowanie jej największy znak rozpoznawczy.❤️

Podczas spotkań Emilia dawała mi się wygadać (czego zdecydowanie potrzebowałam), słuchając i zadając mi trafne pytania, które pozwalały mi spojrzeć na sytuację oraz siebie z nieco innej perspektywy, układając sobie w głowie. Dzięki naszej współpracy pracuję z większym spokojem i pewnością, nie waham się odrzucać tego, co mi nie służy.

Zdecydowanie polecam współpracę z Emilią, aby zadbać o siebie i swój biznes. Tak, aby prowadzić go z większą świadomością i spokojem.

Katarzyna Jackowska

HRowiec, konsultantka kariery, właścicielka, Flairup

Dzięki Emilii jest mi łatwiej, jestem spokojniejsza i potrafię sobie radzić w stresujących sytuacjach.

Zgłosiłam się do Emilii, bo wiedziałam, że potrzebuję ZMIANY. Nie do końca jednak wiedziałam, co robić.

Obserwowałam Emilię przez pewien czas, przemawiała do mnie jej szczerość, otwartość i wiedza, którą się dzieliła. Wiedziałam, że to co robi, robi dla ludzi. Postanowiłam się umówić na sesję wstępną – to była bardzo dobra decyzja! Decyzja, która była kolejnym punktem zwrotnym w moim życiu. To trochę tak, jak podnieść rękawicę i zawalczyć o SWOJE LEPSZE ŻYCIE. Każdy z Nas ma wybór! Dobrze jest mieć również kogoś, kto da Ci odpowiednie wskazówki.

Każda praca niesie za sobą efekty, kiedy praca jest dobrze wykonana efekty są dobre, ale kiedy dostaje się odpowiednie wskazówki i podpowiedzi efekty naszej pracy są spektakularne.

Dzięki Emilii moja praca stała się bardzo poukładana, zawsze mogłam liczyć na jej pomoc i co bardzo mi się podobało – po każdym zadaniu rozmawiałyśmy o „efektach”. Uważam, że to ważne, gdyż otrzymuje się dodatkowe wskazówki i można wdrożyć dodatkowe „poprawki”, by osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Od samego początku naszej współpracy czułam się „zaopiekowana”, otrzymałam konkretne zadania do wykonania, wskazówki oraz dużo dawkę wiedzy, która pomogła mi zrozumieć wiele zachowań swoich jak i otaczających mnie ludzi. Dzięki sesjom poukładałam „swoje sprawy” i mogę ze spokojem „iść na przód”.

Zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi oraz informacje. Podczas każdej naszej rozmowy otrzymywałam 100% uwagi, co dodatkowo motywowało mnie do pracy.

Zdecydowanie polecam pracę z Emilią, bo warto polecać Wartościowych Ludzi, a taką osobą dla mnie jest. Polecam za szczerość, otwartość i wiedzę, którą ma i którą się dzieli. Cieszę się, że nasze drogi się spotkały! Dzięki Emilii zrozumiałam wiele spraw i teraz jest mi łatwiej, jestem spokojniejsza i potrafię sobie radzić w stresujących sytuacjach.

Angelika Kraśniewska

kosmetyczka, właścicielka, Salon Urody Orchidea

Jestem pewniejsza siebie i łatwiej wyznaczam granice

U Emilii skorzystałam ze wsparcia w zakresie treningu mentalnego. Zgłosiłam się do niej, kiedy poczułam, że biznes, który założyłam przestaje mi sprawiać radość, a równocześnie nie przynosi oczekiwanych zysków, tylko stres i brak czasu.

Początkowo chciałam skorzystać z usług coachingu, jednak moim problemem nie było samo podejście biznesowe, a głęboko zakorzenione przekonania i brak pewności siebie. Spotkania z Emilią pokazały mi, że tak naprawdę większość sytuacji jest do rozwiązania, jeśli odpowiednio do tego podejdziemy.

Po kilku miesiącach jestem pewniejsza siebie w kontaktach z klientami i łatwiej wyznaczam granice pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Wiem jak przywrócić skupienie w krótkim czasie, zrelaksować się oraz na jakie pytania muszę sobie odpowiedzieć w chwili zwątpienia. Choć trening z Emilią dopiero otworzył mój proces pracy nad sobą, to wiem, że nie byłoby to możliwe bez spojrzenia innej osoby i podpowiedzi co robić.

A dlaczego skorzystałam właśnie z usług Emilii? Bo przekonała mnie jej postawa na co dzień. Widziałam, że w swoim życiu i biznesie kieruje się zasadami, o których sama uczy. Jest autentyczna w tym co robi, a jej spokój wpływa bardzo relaksująco. Polecam wszystkim, którzy czują, że ich kariera/biznes nie idą w tym kierunku, jakim by chciały.

Iza Skuza-Dąbrowska

wirtualna asystentka, właścicielka, Wirtualna Asystentka ISD

Coaching to była najlepsza decyzja mojego życia!

Moje życie wydawało się idealne. Odkąd zacząłem być barmanem ponad 9 lat temu cały czas osiągałem jakieś sukcesy. Jednak przyszedł czas na pierwszą poważną porażkę. Przeceniłem swoje możliwości w roku 2018 i wziąłem za dużo projektów na swoje barki. Wydarzenia w moim życiu, które w ciągu jednego roku się nagromadziły, spowodowały całkowity spadek mojej pewności siebie. Brak motywacji do działania, poczucie, że jestem bezwartościowy, brak radości do wykonywanej pracy doprowadziło mnie do mini-depresji.

Nikt nie potrafił mi pomóc. Wszyscy mówili: „stary nic ci nie jest, masz wszystko co możesz chcieć”. Jednak ja czułem, że jest ze mną coraz gorzej, co najgorsze: cała sytuacja powodowała, że stałem w miejscu i nie mogłem się rozwijać i wykorzystywać swojego potencjału.

W momencie, kiedy cała sytuacja powoli zaczęła wpływać na moje całe życie i odbiła się mocno na małżeństwie, postanowiłem udać się do specjalisty. Miałem szczęście, że trafiłem do Emilii. Coaching to była najlepsza decyzja mojego życia! Bez sesji, które trwały 3 miesiące nie wiem czy dałbym radę wyjść z dołka w którym się znajdowałem.

Po 3 miesiącach zrobiliśmy w firmie więcej niż przez ostatni rok. Automatyzacje zadań. Delegacja obowiązków. Skrypt działań w firmie. Plany i cele. Podnieśliśmy sprzedaż i przychody z poprzedniego roku. I co najważniejsze: w końcu robię w firmie to co sprawia mi radość i wykorzystuje energię na działania i rozwój.

Polecam usługi Emilii przede wszystkim ze względu na szybki efekt. Myślałem, że będę się ogarniał z pół roku, a sesje zadziały bardzo szybko i po 3 miesiącach czuję, jak moja pewność jest na wysokim poziomie i zacząłem wykorzystywać swój potencjał.

To co jest najważniejsze to, to że wszystkie odpowiedzi są w Nas samych – Emilia po prostu zadaje dobre pytania 🙂 Czasami to była najbardziej wkurzająca rzecz, że nie dawała żadnej rady, ale teraz wiem, że to była największa wartość – znaleźć odpowiedź samemu 🙂

Dziękuję Raz jeszcze Emilia!

Dariusz Owczarek

barman, właściciel, Oryginalny Bar

Współpraca z Emilią była najlepszą rzeczą, jaka mogła mi się przydarzyć zawodowo

Podjęłam decyzję o współpracy z Emilią, ponieważ na tamten moment, to była moja ostatnia deska ratunku. Wtedy tak się czułam. Stałam na rozdrożu zawodowym, nie wiedząc, w którym kierunku podążać. Byłam o krok od zamknięcia działalności gospodarczej i porzucenia swojej pasji.

Współpraca z Emilią była najlepszą rzeczą, jaka mogła mi się przydarzyć zawodowo na koniec 2019 roku. Dzięki decyzji o rozpoczęciu coachingu rok 2020 był rokiem, w którym mój biznes zaczął się rozwijać. Obliczyłam też, że przychód mojej działalności wzrósł o 70%.

Nie korzystałam wcześniej z coachingu, ale wydawało mi się, że lepiej inwestować w umiejętności twarde: języki obce, uprawnienia, kursy specjalistyczne z marketingu, finansów itp. Teraz wiem, że najpierw trzeba zacząć od „głowy” i od najważniejszego pytania, które każdy przedsiębiorca powinien sobie zadać na początku swojej drogi. Pytania – dlaczego? Dlaczego to robię? Dlaczego konkretnie tym chcę się zajmować zawodowo?

Polecam z  całego serca sesje coachingowe z Emilią. Jeśli nie wiesz, co dalej z Twoim  biznesem, to najlepszą decyzją będzie umówienie się na sesje z Emilią.

Anna Szachowicz

nauczycielka j. polskiego jako obcego, właścicielka, Polish Lab

Uzmysłowiłam sobie wiele blokad i dokonałam odważnych zmian

Znajoma poleciła mi Emilię jako trenera biznesowego właśnie kiedy czułam, że jestem na rozdrożu w mojej raczkującej firmie. Dzięki spotkaniom uzmysłowiłam sobie wiele blokad, niekorzystnych dla mnie nawyków. Emilia pomogła mi przebrnąć przez moje niepoukładane sprawy biznesowo-ludzkie, co zaowocowało odważnym spojrzeniem w głąb siebie i na przyszłość. Uważam, że współpraca z Emilią rozpoczęła zupełnie nowy rozdział w moim życiu i decyzja współpracy wydaje się być wielkim dobrem.

Dzięki współpracy z Emilią podjęłam decyzję o zmianie, która okazała się uwolnieniem i rozpoczęciem nowego projektu. Nowy projekt ma już zupełnie inne podłoże, które dzięki pracy z Emilą jest przemyślane i zgodne ze mną.

Już po pierwszej konsultacji nie miałam wątpliwości, że osoba naprzeciw mnie będzie dla mnie najlepsza. Nie lubię szperać i poszukiwać ofert – wolę skorzystać z usług kogoś z polecenia, to najlepsze świadectwo.

Zdecydowanie polecam Emilę każdemu, kto potrzebuje wsparcia i mentora biznesowego. Dzięki niej spojrzysz na swój biznes z zupełnie innej perspektyw, poznasz bliżej siebie i swoich klientów.

Justyna Sznabel

Lemon Drop Olejkowy styl życia

Wsparcie jest szczególnie ważne na początku drogi

Zdecydowałam się na pracę z Emilią, ponieważ potrzebowałam zdecydować, w jakim obszarze i z jakimi klientami chcę pracować. To były główne dylematy, które powstrzymywały mnie przed podjęciem działań w rozpoczęciu własnego biznesu.

To była jak najbardziej dobra decyzja, bo osiągnęłam zamierzony efekt! Na pewno mogłabym polecić Emilię osobom, które podobnie do mnie stoją w rozkroku i nie wiedzą do końca, w którą stronę chcą pójść zawodowo.

To, że pracowałyśmy nad konkretnymi modułami w konkretnym czasie pozwalało mi utrzymać motywację, żeby działać w konkretnym tempie. Pomocne było też to, że Emilia dostosowywała się do mojego tempa i jednocześnie realizowała ze mną również bieżące kwestie.

Generalnie sam fakt tego, że miałam kogoś, kto mnie wspierał i we mnie wierzył oraz, że mogłam regularnie dostawać informację zwrotną był dla mnie bardzo ważny. Zwłaszcza na początku drogi, kiedy wszystko jest jeszcze nowe i trochę przerażająco-przytłaczające ?

Dagmara Barczyk

psycholożka, Dagmara Barczyk - Uważne Relacje

Zaczęłam działać. Doszłam do wniosku, że czas przestać się oszukiwać

Zdecydowałam się na coaching u Emilii, ponieważ miałam świadomość, że mam w sobie blokujące przekonania, które dotyczą pracy na etacie i pracy we własnej firmie. To była bardzo dobra decyzja, już po pierwszej sesji zobaczyłam, że powtarzam wciąż te same schematy myślowe, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej – całkiem fajnie, a nie tak kiepsko, jak mi się wydawało.

Dzięki pomocy Emilii od razu zaczęłam działać. Doszłam do wniosku, że czas przestać się oszukiwać. Oczyściłam swój umysł. Bardzo cenna okazała się sesja z mocnymi stronami. Półtorej godziny wyliczania swoich zasobów, umiejętności, mocnych stron, dodało mi wiary w siebie i wzmocniło poczucie, że jestem na właściwej drodze.

Emilia indywidualnie rozpatruje wyzwania danej osoby. Dzięki współpracy z nią pewne zmiany zachodzą szybciej niż wtedy, gdybym próbowała zostać z tym sama. Wydaje mi się, że ludzie nie doceniają pomocy drugiej osoby, która jest profesjonalistą w danej dziedzinie, a praca z nią znacznie ułatwiłaby proces zmiany.

Jestem przekonana, że z pomocy Emilii powinien skorzystać każdy, kto nie wykorzystuje swojego potencjału w pracy na etacie lub we własnym biznesie lub kto utknął i nie wie co dalej. Nie trzeba radzić sobie ze wszystkim samemu. Chyba, że ktoś nie chce rozwiązać sprawy, a takie trwanie jest po prostu wygodne

Kasia Misztela

diet coach, właścicielka, Kasia Misztela Profilaktycznie

Kliknij w kolejne opinie, by rozwinąć

Emilia pomogła mi odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę

Współpraca z Emilią to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Przytłaczał mnie chaos, z którym nie mogłam sobie poradzić. Emilia pomogła mi odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę pomiędzy wszystkimi obszarami mojego życia.

Dzięki Emilii odkryłam kilka blokujących mnie przekonań i zaczęłam patrzeć na siebie z innej perspektywy. Czuję, że ruszyłam do przodu i zaczynam przekuwać marzenia w cele. Teraz wiem, że nie muszę być perfekcyjna i mogę osiągnąć więcej nie tracąc miejsca na oddech.

Aneta,
specjalistka ds. kadr i płac

Po każdej sesji zostawałam w głowie z pytaniem, które otwierało mi drogę do przemyśleń

Współpracę z Emilią podjęłam, bo wydawało mi się, że moja kariera to obszar, w którym stoję w miejscu i muszę coś zmienić. Okazało się jednak, że sukcesywnie rozwijam się zawodowo, a prawdziwymi wartościami i tym co daje mi satysfakcję wcale nie są zarobki, według których jednostronnie oceniałam swoją dotychczasową pracę. Było to moje pierwsze spotkanie z coachingiem i cieszę się, że dałam sobie szansę na to, aby spróbować.

Współpraca z Emilią utwierdziła mnie w tym, że dobrze realizuję swoje cele i prawidłowo potrafię ocenić swoje mocne strony i obszary do rozwój. Wiem także, że umiem racjonalnie zaplanować zmianę pracy. Emilia krok po kroku przeprowadziła mnie przez proces planowania dając konkretne narzędzia, które wykorzystałam także w innym obszarze swojego życia – w trakcie planowania projektów związanych ze studiami.

Podoba mi się, że Emilia oferuje darmową wstępną rozmowę, w trakcie której można się poznać i określić swoje oczekiwania w stosunku do procesu coachingowego. Osobiście bardzo odpowiadało mi także to, że współpracę można uzupełnić o książkę i kurs Emilii. Dzięki temu jako osoba lubiąca samodzielną pracę mogłam część rzeczy przepracować już przed rozpoczęciem sesji.

Mogę polecić współpracę z Emilią, bo jest punktualna i konkretna. Po każdej sesji zostawałam w głowie z pytaniem, które otwierało mi drogę do przemyśleń. Myślę, że jest to świetna droga dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w realizacji celów.

Kamila,
specjalistka ds. marketingu

Emilia jest optymistycznie nastawiona w pracy z klientem oraz pokazuje nowe możliwości rozwoju

Podjęłam współpracę z Emilią, ponieważ marzyłam o zmianie ścieżki zawodowej, gdyż moja dotychczasowa praca od jakiegoś czasu przestała mi odpowiadać.

W trakcie wspólnej pracy poznałam swoje priorytety oraz wymagania w stosunku do nowej pracy zawodowej. Przyjrzałam się swoim mocnym stronom oraz słabościom. Poznałam nowe perspektywy zawodowe oraz stanowiska pracy, na których mogę się odnaleźć biorąc pod uwagę moje kompetencje.

Teraz pracuję w miejscu, z którego jestem zadowolona. Polecam współpracę z Emilią, ponieważ pomaga w podjęciu nowych wyborów zawodowych, jest optymistycznie nastawiona w pracy z klientem oraz pokazuje nowe możliwości rozwoju. Uważam, że taka współpraca może się przydać szczególnie osobom, które czują stagnację oraz którym ciężko jest zrobić pierwsze kroki w nowej branży.

 

Anna,
specjalistka ds. obsługi klienta

Współpraca była kompleksowa, poukładałam sobie wszystko w głowie

Zdecydowałam się na współpracę z Emilią, ponieważ utknęłam w martwym punkcie, jeżeli chodzi o życie zawodowe. Brakowało mi pomysłów na to, czym mogłabym się zająć.

Dzięki sesjom poukładałam sobie wszystko w głowie. Co ciekawe, współpraca z Emilią nie wprowadziła „trzęsienia ziemi” w moim życiu. Zrozumiałam, że chcę zmienić pracę na spokojnie i z głową. Powinna to być przemyślana decyzja, aby nie trafić z deszczu pod rynnę.

Ale już pojawiły się pewne małe, pozytywne zmiany. Rozpoczęłam współpracę z fundacją, która pracuje nad ważnymi dla mnie kwestiami – nad równym dostępem do szeroko pojętej edukacji.

Kilka lat temu korzystałam z usług doradcy zawodowego działającego przy uniwersytecie. Jednak spotkanie polegało tylko na zrobieniu testów, a wyników nigdy nie otrzymałam. Współpraca z Emilią była kompleksowa, ponieważ zajęłyśmy się dokładną analizą mojego dotychczasowego życia zawodowego, sięgnęłyśmy pamięcią nawet do czasów dzieciństwa. Również patrzyłyśmy na moje mocne strony z uwzględnieniem tego, co lubię robić.

Sesje z Emilią to doskonała okazja, by zrobić dokładną analizę swojego życia zawodowego. Na co dzień o tym nie myślimy, nie mamy czasu, albo po prostu nie przychodzi nam to do głowy. Oprócz analizy przygotowuje się konkretny plan działania, którego celem może być na przykład znalezienie wymarzonej pracy. Ta wymarzona praca jest konkretnie określona, ma kilka wariantów i wynika to z wielu spotkań, analiz i zadań domowych. Dodatkowo decydując się na zmianę branży, wiemy, nad jakimi umiejętnościami mamy popracować i co już umiemy.

Po zakończonej współpracy wiemy co mamy robić. Poza tym cały czas mogę liczyć na jej wsparcie 🙂

Emilia to skuteczna profesjonalistka

Podjęłam współpracę z Emilią, bo brakowało mi wiary w siebie i nie wiedziałam czym chcę się zajmować w życiu. I choć w temacie znalezienia wymarzonej pracy powstał już niejeden artykuł, video czy ebook, to w treściach, które tworzy Emilia praktycznie zawsze znajdowałam coś, na co inni autorzy nie zwracali uwagi, a z czego i ja często kompletnie nie zdawałam sobie sprawy. Stwierdziłam więc, że Emilia musi być profesjonalistką w tym co robi i w związku z tym chciałabym, żeby mi pomogła. Jak się później okazało – zdecydowanie miałam rację 🙂

Emilia pomogła mi zauważyć swoje mocne strony, sprawdzić w jakich zawodach mogłyby się najbardziej przydać i rozwiązać problem, z którym wcześniej w żaden inny sposób ja ani nikt inny nie był w stanie mi pomóc (a drugie, długoterminowe wyzwanie – jest w trakcie realizacji i jak na razie mam skuteczność 100%).

Jednocześnie czułam przez cały proces i czuję to nadal, że Emilia we mnie po prostu wierzy – a to bezcenne widzieć, że ktoś kibicuje i jest przekonany, że damy radę.

Zaskoczyło mnie to, że zakupiłam 5 godzin konsultacji, a dostałam o wiele, wiele więcej. Najpierw to, że Emilia już przed 1 sesją rozpoczęła przygotowania do procesu. Potem elastyczność czasowa – miałam wykonać rozbudowane zadanie domowe, na które dostałam od Emilii tyle czasu, ile potrzebowałam. Kolejne to trafność i skuteczność zadawanych pytań – żeby się przekonać jak potrafią wyprostować myślenie, trzeba doświadczyć ich na własnej skórze.
Zdecydowanie polecam współpracę z Emilią.

Lubię pracować z profesjonalistami i gdybym miała wybrać coacha kariery jeszcze raz, podjęłabym taką samą decyzję – Emilia zdecydowanie zalicza się do tego grona. No i z pomocą jej umiejętności, narzędzi i pozytywnego nastawienia, moje zawodowe cele i marzenia stały się w zasięgu ręki 🙂

Katarzyna
baristka

Żałuję, że dopiero teraz!

Dziękuję Emilia,
pierwszy raz skorzystałam z porady projektanta kariery i żałuję, że dopiero teraz. Niesiesz takim osobom jak ja, (pogubionym na ścieżkach kariery) duże pokłady pozytywnej energii i nadziei oraz oczywiście konkretne porady.
Serdeczne dzięki!

Hania
przyszła specjalistka ds. HR 🙂

Polecam współpracę z Emilką wszystkim, którzy czują, że utknęli w miejscu

Na sesje z Emilią zdecydowałam się, ponieważ czułam potrzebę zmian. Sesje przebiegły w pozytywnej atmosferze, sprzyjały poszukiwaniom odpowiedzi na pytania.

Podczas naszych spotkań uporządkowałam sobie informacje na temat kierunku zmian, w którym chcę podążać. Polecam współpracę z Emilką wszystkim, którzy czują, że utknęli w miejscu, a chcieliby z niego ruszyć.

Joanna
właścicielka firmy

Potrafię już lepiej zadbać o siebie

Zdecydowałam się na współpracę z Emilią, ponieważ chciałam lepiej zadbać o siebie i nauczyć się skutecznie walczyć ze stresem w pracy.

Emilia to profesjonalistka w każdym calu. Wykazuje ogromne zaangażowanie i pracuje z pasją. Posiada spore doświadczenie w pracy z ludźmi oraz cechy, dzięki którym współpraca z nią jest bezproblemowa.

Myślę, że sama jest swoją najlepszą wizytówką, ponieważ widać, że jej kariera i ścieżka rozwoju jest przemyślana i adekwatna. Co najważniejsze, współpraca z nią przynosi zamierzone efekty.

Marcelina S.
analityk

Praca z Emilią podbudowała moje poczucie własnej wartości

Do Emilii zgłosiłam się zachwycona efektami jej pracy nad profilem zawodowym mojej koleżanki. Również chciałam mieć mocny profil, uwzględniający całość mojego doświadczenia zawodowego, zdobyte umiejętności, moje kwalifikacje. Wykupiłam pakiet: CV, Linkedin oraz godzina sesji na Skypie.

Emila przede wszystkim doskonale pomaga w trakcie zadanych ćwiczeń oraz sesji na Skypie: uświadomić sobie własną wartość na rynku pracy, własne mocne strony, to jaką posiada się wiedzę i jak ona została wykorzystana w trakcie przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej. Poza tym, pomaga w uświadomieniu sobie w jakim kierunku chce się podążać jeśli chodzi o ścieżkę kariery, jaki typ pracy się preferuje i w jakich relacjach biznesowych czujemy się komfortowo.

Plus: praca z Emilią podbudowała moje poczucie własnej wartości, uświadomiła, że mam spore doświadczenie zawodowe i potrafię wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności zdobyte w trakcie ponad 10 lat kariery zawodowej w codziennej pracy. Polecam nie tylko tym, którzy aktywnie szukają pracy ale także pracownikom, którzy potrzebują wsparcia architekta kariery/ coacha w „odkurzeniu” swojego profilu zawodowego i wzmocnieniu poczucia swojej wartości – zarówno jako pracownika u obecnego pracodawcy jak i podmiotu na rynku pracy.

Katarzyna Pitwor
Project Manager

Odkryłam swoje mocne strony!

Spotkałyśmy się na sesji coachingowej, podczas której Emilia pomogła mi odkryć i nazwać moje mocne strony oraz kompetencje. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej przygotowania do spotkania. Prowadziła je zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zestaw jej autorskich ćwiczeń obejmował wiele obszarów kompetencji, a zadane pytania były trafne.

Emilia spostrzegła wiele obszarów do doskonalenia podczas analizy mojego CV, podając mi przy tym wiele wskazówek. Rozmawiając z Emilią nie czuje się upływu czasu oraz można łatwo zarazić się pozytywnym nastawieniem. Posiada ona duże doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników, dzięki czemu oferowane przez nią usługi są prawdziwe, rzetelne i godne zaufania.

Ufam, że w niedalekiej przyszłości poniedziałki będą lubiane przez szerokie grono osób nie tylko w Polsce 😉

Milena Pastucha-Panek
specjalista ds. Lean Management

Konsultacje dały mi dużego kopa do działania, uporządkowały wiele spraw

Bardzo polecam współpracę z Emilką. Jest bardzo otwartą, kompetentną i profesjonalną osobą. Od razu widać, że lubi rozmawiać z ludźmi i im pomagać. Kocha to co robi i to właśnie jest jej wizytówką.

Nie podaje gotowych rozwiązań, zmusza do myślenia, stawia trafne pytania. Każde spotkanie było dokładnie przez nią przemyślane i opracowane. Zawsze była przygotowana do rozmowy. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie.

Konsultacje dały mi dużego kopa do działania, uporządkowały wiele spraw. Zdałam sobie również sprawę jak wiele mam mocnych cech, których wcześniej nie doceniałam bądź nie zauważałam. Dzięki Emilii mam też CV skrojone dosłownie pode mnie, z czego jestem najbardziej dumna.

Warto wspomnieć, że po zakończeniu sesji konsultacji Emilia nie zostawiła mnie, a wręcz zachęciła do dalszego kontaktu. Zawsze mogę ją o coś zapytać.

Edyta Nikiforuk
specjalista ds. marketingu internetowego

Czułem się wysłuchany i zrozumiany

Z pełną stanowczością stwierdzam, że spotkania z Emilią przyniosły dla mnie ogromne korzyści emocjonalne oraz wiedzę i siłę potrzebną, by zamieniać myśli negatywne na pozytywne. Jej wielka uwaga, zaangażowanie, parafraza i zadawanie właściwych pytań budziły mój umysł do myślenia i szukania rozwiązań w moim życiu oraz brania odpowiedzialności za podjęte decyzje.

Pracując z Emilką czułem się wysłuchany i zrozumiany, co dawało mi motywację do wykonywania kolejnych prac i odnajdywania siebie. Na każde kolejne spotkanie czekałem w wielkim napięciu i z silnym zaangażowaniem pracowałem nad sobą w bardzo wyspecjalizowanym środowisku.

Dziękuję Ci za wspaniały czas spędzony na pracy obejmującej odnajdywanie i słuchanie wewnętrznego „ja”!

Maciej

Uwierzyłam, że jestem wartościowym pracownikiem!

Zgłosiłam się do Emilii, ponieważ chciałam zmienić coś w swoim życiu zawodowym i bardziej efektywnie poszukiwać wymarzonej pracy. „Naładowała” mnie pozytywną energią 🙂 Zaczęłam korzystać ze swoich zasobów w pełni, zastanawiać się, jak wyglądam w oczach przyszłego pracodawcy i co zrobić, żeby być jak najlepiej postrzeganą.

Praca z nią uświadomiła mi to, że jeśli sama nie wiem, czego oczekuję od pracodawcy, nie wyznaczam celów ani nie potrafię zaprezentować swoich umiejętności i osiągnięć, to nie znajdę tej wymarzonej pracy. Emilia oferuje usługi „szyte na miarę”, czym wyróżnia się wśród innych. Okazało się, że i ze mnie da się coś „uszyć” 🙂 – jestem dobrym materiałem na pracownika.

Polecam współpracę z Emilią, ponieważ potrafi słuchać i zadawać konkretne pytania, a swoim zachowaniem i postawą zaprasza klienta do otwartości i aktywności, niezbędnej do zmian.

Jola
specjalistka ds. kadr i płac

Uzmysłowiłam sobie, jak dużo ograniczeń narzucam sobie sama

Emilię poznałam dzięki jej webinarom i blogowi – treści na nich prezentowane wydały mi się wartościowe, a ja właśnie podjęłam decyzję o zmianie pracy. Liczyłam na to, że Emilia pomoże mi w określeniu moich celów, znalezieniu w sobie motywacji do działania i pokaże mi narzędzia, dzięki którym je osiągnę.

W czasie spotkań wiele się o sobie dowiedziałam. Uzmysłowiłam sobie też, że dużo ograniczeń narzucamy sobie sami i że bardzo dużo zależy od nastawienia.

Anna
specjalista ds. operacji bankowych

Indywidualne podejście

To, co najlepiej charakteryzuje Emilię, to indywidualne podejście do człowieka. Ona sama chce się również dowiedzieć, czemu masz taki, a nie inny pomysł na swoje życie. Dzięki temu łatwiej jest nawiązać pełną nić porozumienia, tak aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Pracę z Emilią poleciłbym zdecydowanie każdemu a szczególnie w takich momentach, jak poszukiwanie nowej pracy, chęć zrozumienia procesów rekrutacyjnych, nabycie wiedzy know-how odnośnie dokumentów aplikacyjnych, czy kończąc na pomyśle przebranżowania się – Emilia Ci w tym pomoże. 

Robert Z.
inżynier

Chcesz ze mną pracować?