Zaznacz stronę

Rekomendacje 

Poznaj opinie moich Klientów

Coaching to była najlepsza decyzja mojego życia!

Moje życie wydawało się idealne. Odkąd zacząłem być barmanem ponad 9 lat temu cały czas osiągałem jakieś sukcesy. Jednak przyszedł czas na pierwszą poważną porażkę. Przeceniłem swoje możliwości w roku 2018 i wziąłem za dużo projektów na swoje barki. Wydarzenia w moim życiu, które w ciągu jednego roku się nagromadziły, spowodowały całkowity spadek mojej pewności siebie. Brak motywacji do działania, poczucie, że jestem bezwartościowy, brak radości do wykonywanej pracy doprowadziło mnie do mini-depresji.

Nikt nie potrafił mi pomóc. Wszyscy mówili: “stary nic ci nie jest, masz wszystko co możesz chcieć”. Jednak ja czułem, że jest ze mną coraz gorzej, co najgorsze: cała sytuacja powodowała, że stałem w miejscu i nie mogłem się rozwijać i wykorzystywać swojego potencjału.

W momencie, kiedy cała sytuacja powoli zaczęła wpływać na moje całe życie i odbiła się mocno na małżeństwie, postanowiłem udać się do specjalisty. Miałem szczęście, że trafiłem do Emilii. Coaching to była najlepsza decyzja mojego życia! Bez sesji, które trwały 3 miesiące nie wiem czy dałbym radę wyjść z dołka w którym się znajdowałem.

Po 3 miesiącach zrobiliśmy w firmie więcej niż przez ostatni rok. Automatyzacje zadań. Delegacja obowiązków. Skrypt działań w firmie. Plany i cele. Podnieśliśmy sprzedaż i przychody z poprzedniego roku. I co najważniejsze: w końcu robię w firmie to co sprawia mi radość i wykorzystuje energię na działania i rozwój.

Polecam usługi Emilii przede wszystkim ze względu na szybki efekt. Myślałem, że będę się ogarniał z pół roku, a sesje zadziały bardzo szybko i po 3 miesiącach czuję, jak moja pewność jest na wysokim poziomie i zacząłem wykorzystywać swój potencjał.

To co jest najważniejsze to, to że wszystkie odpowiedzi są w Nas samych – Emilia po prostu zadaje dobre pytania 🙂 Czasami to była najbardziej wkurzająca rzecz, że nie dawała żadnej rady, ale teraz wiem, że to była największa wartość – znaleźć odpowiedź samemu 🙂

Dziękuję Raz jeszcze Emilia!

Dariusz Owczarek

barman, właściciel, Oryginalny Bar

Jestem pewniejsza siebie i łatwiej wyznaczam granice

U Emilii skorzystałam ze wsparcia w zakresie treningu mentalnego. Zgłosiłam się do niej, kiedy poczułam, że biznes, który założyłam przestaje mi sprawiać radość, a równocześnie nie przynosi oczekiwanych zysków, tylko stres i brak czasu.

Początkowo chciałam skorzystać z usług coachingu, jednak moim problemem nie było samo podejście biznesowe, a głęboko zakorzenione przekonania i brak pewności siebie. Spotkania z Emilią pokazały mi, że tak naprawdę większość sytuacji jest do rozwiązania, jeśli odpowiednio do tego podejdziemy.

Po kilku miesiącach jestem pewniejsza siebie w kontaktach z klientami i łatwiej wyznaczam granice pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Wiem jak przywrócić skupienie w krótkim czasie, zrelaksować się oraz na jakie pytania muszę sobie odpowiedzieć w chwili zwątpienia. Choć trening z Emilią dopiero otworzył mój proces pracy nad sobą, to wiem, że nie byłoby to możliwe bez spojrzenia innej osoby i podpowiedzi co robić.

A dlaczego skorzystałam właśnie z usług Emilii? Bo przekonała mnie jej postawa na co dzień. Widziałam, że w swoim życiu i biznesie kieruje się zasadami, o których sama uczy. Jest autentyczna w tym co robi, a jej spokój wpływa bardzo relaksująco. Polecam wszystkim, którzy czują, że ich kariera/biznes nie idą w tym kierunku, jakim by chciały.

Iza Skuza-Dąbrowska

wirtualna asystentka, właścicielka, Wirtualna Asystentka ISD

Uzmysłowiłam sobie wiele blokad i dokonałam odważnych zmian

Znajoma poleciła mi Emilię jako trenera biznesowego właśnie kiedy czułam, że jestem na rozdrożu w mojej raczkującej firmie. Dzięki spotkaniom uzmysłowiłam sobie wiele blokad, niekorzystnych dla mnie nawyków. Emilia pomogła mi przebrnąć przez moje niepoukładane sprawy biznesowo-ludzkie, co zaowocowało odważnym spojrzeniem w głąb siebie i na przyszłość. Uważam, że współpraca z Emilią rozpoczęła zupełnie nowy rozdział w moim życiu i decyzja współpracy wydaje się być wielkim dobrem.

Dzięki współpracy z Emilią podjęłam decyzję o zmianie, która okazała się uwolnieniem i rozpoczęciem nowego projektu. Nowy projekt ma już zupełnie inne podłoże, które dzięki pracy z Emilą jest przemyślane i zgodne ze mną.

Już po pierwszej konsultacji nie miałam wątpliwości, że osoba naprzeciw mnie będzie dla mnie najlepsza. Nie lubię szperać i poszukiwać ofert – wolę skorzystać z usług kogoś z polecenia, to najlepsze świadectwo.

Zdecydowanie polecam Emilę każdemu, kto potrzebuje wsparcia i mentora biznesowego. Dzięki niej spojrzysz na swój biznes z zupełnie innej perspektyw, poznasz bliżej siebie i swoich klientów.

Justyna Sznabel

Lemon Drop Olejkowy styl życia

Wsparcie jest szczególnie ważne na początku drogi

Zdecydowałam się na pracę z Emilią, ponieważ potrzebowałam zdecydować, w jakim obszarze i z jakimi klientami chcę pracować. To były główne dylematy, które powstrzymywały mnie przed podjęciem działań w rozpoczęciu własnego biznesu.

To była jak najbardziej dobra decyzja, bo osiągnęłam zamierzony efekt! Na pewno mogłabym polecić Emilię osobom, które podobnie do mnie stoją w rozkroku i nie wiedzą do końca, w którą stronę chcą pójść zawodowo.

To, że pracowałyśmy nad konkretnymi modułami w konkretnym czasie pozwalało mi utrzymać motywację, żeby działać w konkretnym tempie. Pomocne było też to, że Emilia dostosowywała się do mojego tempa i jednocześnie realizowała ze mną również bieżące kwestie.

Generalnie sam fakt tego, że miałam kogoś, kto mnie wspierał i we mnie wierzył oraz, że mogłam regularnie dostawać informację zwrotną był dla mnie bardzo ważny. Zwłaszcza na początku drogi, kiedy wszystko jest jeszcze nowe i trochę przerażająco-przytłaczające 😉

Dagmara Barczyk

psycholożka, Dagmara Barczyk - Uważne Relacje

Zaczęłam działać. Doszłam do wniosku, że czas przestać się oszukiwać

Zdecydowałam się na coaching u Emilii, ponieważ miałam świadomość, że mam w sobie blokujące przekonania, które dotyczą pracy na etacie i pracy we własnej firmie. To była bardzo dobra decyzja, już po pierwszej sesji zobaczyłam, że powtarzam wciąż te same schematy myślowe, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej – całkiem fajnie, a nie tak kiepsko, jak mi się wydawało.

Dzięki pomocy Emilii od razu zaczęłam działać. Doszłam do wniosku, że czas przestać się oszukiwać. Oczyściłam swój umysł. Bardzo cenna okazała się sesja z mocnymi stronami. Półtorej godziny wyliczania swoich zasobów, umiejętności, mocnych stron, dodało mi wiary w siebie i wzmocniło poczucie, że jestem na właściwej drodze.

Emilia indywidualnie rozpatruje wyzwania danej osoby. Dzięki współpracy z nią pewne zmiany zachodzą szybciej niż wtedy, gdybym próbowała zostać z tym sama. Wydaje mi się, że ludzie nie doceniają pomocy drugiej osoby, która jest profesjonalistą w danej dziedzinie, a praca z nią znacznie ułatwiłaby proces zmiany.

Jestem przekonana, że z pomocy Emilii powinien skorzystać każdy, kto nie wykorzystuje swojego potencjału w pracy na etacie lub we własnym biznesie lub kto utknął i nie wie co dalej. Nie trzeba radzić sobie ze wszystkim samemu. Chyba, że ktoś nie chce rozwiązać sprawy, a takie trwanie jest po prostu wygodne

Kasia Misztela

diet coach, właścicielka, Kasia Misztela Profilaktycznie

Po każdej sesji zostawałam w głowie z pytaniem, które otwierało mi drogę do przemyśleń

Współpracę z Emilią podjęłam, bo wydawało mi się, że moja kariera to obszar, w którym stoję w miejscu i muszę coś zmienić. Okazało się jednak, że sukcesywnie rozwijam się zawodowo, a prawdziwymi wartościami i tym co daje mi satysfakcję wcale nie są zarobki, według których jednostronnie oceniałam swoją dotychczasową pracę. Było to moje pierwsze spotkanie z coachingiem i cieszę się, że dałam sobie szansę na to, aby spróbować.

Współpraca z Emilią utwierdziła mnie w tym, że dobrze realizuję swoje cele i prawidłowo potrafię ocenić swoje mocne strony i obszary do rozwój. Wiem także, że umiem racjonalnie zaplanować zmianę pracy. Emilia krok po kroku przeprowadziła mnie przez proces planowania dając konkretne narzędzia, które wykorzystałam także w innym obszarze swojego życia – w trakcie planowania projektów związanych ze studiami.

Podoba mi się, że Emilia oferuje darmową wstępną rozmowę, w trakcie której można się poznać i określić swoje oczekiwania w stosunku do procesu coachingowego. Osobiście bardzo odpowiadało mi także to, że współpracę można uzupełnić o książkę i kurs Emilii. Dzięki temu jako osoba lubiąca samodzielną pracę mogłam część rzeczy przepracować już przed rozpoczęciem sesji.

Mogę polecić współpracę z Emilią, bo jest punktualna i konkretna. Po każdej sesji zostawałam w głowie z pytaniem, które otwierało mi drogę do przemyśleń. Myślę, że jest to świetna droga dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w realizacji celów.

Kamila

specjalistka ds. marketingu

Współpraca była kompleksowa, poukładałam sobie wszystko w głowie

Zdecydowałam się na współpracę z Emilią, ponieważ utknęłam w martwym punkcie, jeżeli chodzi o życie zawodowe. Brakowało mi pomysłów na to, czym mogłabym się zająć.

Dzięki sesjom poukładałam sobie wszystko w głowie. Co ciekawe, współpraca z Emilią nie wprowadziła “trzęsienia ziemi” w moim życiu. Zrozumiałam, że chcę zmienić pracę na spokojnie i z głową. Powinna to być przemyślana decyzja, aby nie trafić z deszczu pod rynnę.

Ale już pojawiły się pewne małe, pozytywne zmiany. Rozpoczęłam współpracę z fundacją, która pracuje nad ważnymi dla mnie kwestiami – nad równym dostępem do szeroko pojętej edukacji.

Kilka lat temu korzystałam z usług doradcy zawodowego działającego przy uniwersytecie. Jednak spotkanie polegało tylko na zrobieniu testów, a wyników nigdy nie otrzymałam. Współpraca z Emilią była kompleksowa, ponieważ zajęłyśmy się dokładną analizą mojego dotychczasowego życia zawodowego, sięgnęłyśmy pamięcią nawet do czasów dzieciństwa. Również patrzyłyśmy na moje mocne strony z uwzględnieniem tego, co lubię robić.

Sesje z Emilią to doskonała okazja, by zrobić dokładną analizę swojego życia zawodowego. Na co dzień o tym nie myślimy, nie mamy czasu, albo po prostu nie przychodzi nam to do głowy. Oprócz analizy przygotowuje się konkretny plan działania, którego celem może być na przykład znalezienie wymarzonej pracy. Ta wymarzona praca jest konkretnie określona, ma kilka wariantów i wynika to z wielu spotkań, analiz i zadań domowych. Dodatkowo decydując się na zmianę branży, wiemy, nad jakimi umiejętnościami mamy popracować i co już umiemy.

Po zakończonej współpracy wiemy co mamy robić. Poza tym cały czas mogę liczyć na jej wsparcie 🙂

Anna Witko

specjalistka ds. finansów

Emilia to skuteczna profesjonalistka

Podjęłam współpracę z Emilią, bo brakowało mi wiary w siebie i nie wiedziałam czym chcę się zajmować w życiu. I choć w temacie znalezienia wymarzonej pracy powstał już niejeden artykuł, video czy ebook, to w treściach, które tworzy Emilia praktycznie zawsze znajdowałam coś, na co inni autorzy nie zwracali uwagi, a z czego i ja często kompletnie nie zdawałam sobie sprawy. Stwierdziłam więc, że Emilia musi być profesjonalistką w tym co robi i w związku z tym chciałabym, żeby mi pomogła. Jak się później okazało – zdecydowanie miałam rację 🙂

Emilia pomogła mi zauważyć swoje mocne strony, sprawdzić w jakich zawodach mogłyby się najbardziej przydać i rozwiązać problem, z którym wcześniej w żaden inny sposób ja ani nikt inny nie był w stanie mi pomóc (a drugie, długoterminowe wyzwanie – jest w trakcie realizacji i jak na razie mam skuteczność 100%).

Jednocześnie czułam przez cały proces i czuję to nadal, że Emilia we mnie po prostu wierzy – a to bezcenne widzieć, że ktoś kibicuje i jest przekonany, że damy radę.

Zaskoczyło mnie to, że zakupiłam 5 godzin konsultacji, a dostałam o wiele, wiele więcej. Najpierw to, że Emilia już przed 1 sesją rozpoczęła przygotowania do procesu. Potem elastyczność czasowa – miałam wykonać rozbudowane zadanie domowe, na które dostałam od Emilii tyle czasu, ile potrzebowałam. Kolejne to trafność i skuteczność zadawanych pytań – żeby się przekonać jak potrafią wyprostować myślenie, trzeba doświadczyć ich na własnej skórze.
Zdecydowanie polecam współpracę z Emilią.

Lubię pracować z profesjonalistami i gdybym miała wybrać coacha kariery jeszcze raz, podjęłabym taką samą decyzję – Emilia zdecydowanie zalicza się do tego grona. No i z pomocą jej umiejętności, narzędzi i pozytywnego nastawienia, moje zawodowe cele i marzenia stały się w zasięgu ręki 🙂

Katarzyna

baristka

Żałuję, że dopiero teraz

Dziękuję Emilia,
pierwszy raz skorzystałam z porady projektanta kariery i żałuję, że dopiero teraz. Niesiesz takim osobom jak ja, (pogubionym na ścieżkach kariery) duże pokłady pozytywnej energii i nadziei oraz oczywiście konkretne porady.
Serdeczne dzięki!

Hania

przyszła specjalistka ds. HR 🙂

Kliknij w kolejne opinie, by rozwinąć

Polecam współpracę z Emilką wszystkim, którzy czują, że utknęli w miejscu

Na sesje z Emilią zdecydowałam się, ponieważ czułam potrzebę zmian. Sesje przebiegły w pozytywnej atmosferze, sprzyjały poszukiwaniom odpowiedzi na pytania.

Podczas naszych spotkań uporządkowałam sobie informacje na temat kierunku zmian, w którym chcę podążać. Polecam współpracę z Emilką wszystkim, którzy czują, że utknęli w miejscu, a chcieliby z niego ruszyć.

Joanna
właścicielka firmy

Potrafię już lepiej zadbać o siebie

Zdecydowałam się na współpracę z Emilią, ponieważ chciałam lepiej zadbać o siebie i nauczyć się skutecznie walczyć ze stresem w pracy.

Emilia to profesjonalistka w każdym calu. Wykazuje ogromne zaangażowanie i pracuje z pasją. Posiada spore doświadczenie w pracy z ludźmi oraz cechy, dzięki którym współpraca z nią jest bezproblemowa.

Myślę, że sama jest swoją najlepszą wizytówką, ponieważ widać, że jej kariera i ścieżka rozwoju jest przemyślana i adekwatna. Co najważniejsze, współpraca z nią przynosi zamierzone efekty.

Marcelina S.
analityk

Praca z Emilią podbudowała moje poczucie własnej wartości

Do Emilii zgłosiłam się zachwycona efektami jej pracy nad profilem zawodowym mojej koleżanki. Również chciałam mieć mocny profil, uwzględniający całość mojego doświadczenia zawodowego, zdobyte umiejętności, moje kwalifikacje. Wykupiłam pakiet: CV, Linkedin oraz godzina sesji na Skypie.

Emila przede wszystkim doskonale pomaga w trakcie zadanych ćwiczeń oraz sesji na Skypie: uświadomić sobie własną wartość na rynku pracy, własne mocne strony, to jaką posiada się wiedzę i jak ona została wykorzystana w trakcie przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej. Poza tym, pomaga w uświadomieniu sobie w jakim kierunku chce się podążać jeśli chodzi o ścieżkę kariery, jaki typ pracy się preferuje i w jakich relacjach biznesowych czujemy się komfortowo.

Plus: praca z Emilią podbudowała moje poczucie własnej wartości, uświadomiła, że mam spore doświadczenie zawodowe i potrafię wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności zdobyte w trakcie ponad 10 lat kariery zawodowej w codziennej pracy. Polecam nie tylko tym, którzy aktywnie szukają pracy ale także pracownikom, którzy potrzebują wsparcia architekta kariery/ coacha w „odkurzeniu” swojego profilu zawodowego i wzmocnieniu poczucia swojej wartości – zarówno jako pracownika u obecnego pracodawcy jak i podmiotu na rynku pracy.

Katarzyna Pitwor
Project Manager

Odkryłam swoje mocne strony!

Spotkałyśmy się na sesji coachingowej, podczas której Emilia pomogła mi odkryć i nazwać moje mocne strony oraz kompetencje. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej przygotowania do spotkania. Prowadziła je zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zestaw jej autorskich ćwiczeń obejmował wiele obszarów kompetencji, a zadane pytania były trafne.

Emilia spostrzegła wiele obszarów do doskonalenia podczas analizy mojego CV, podając mi przy tym wiele wskazówek. Rozmawiając z Emilią nie czuje się upływu czasu oraz można łatwo zarazić się pozytywnym nastawieniem. Posiada ona duże doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników, dzięki czemu oferowane przez nią usługi są prawdziwe, rzetelne i godne zaufania.

Ufam, że w niedalekiej przyszłości poniedziałki będą lubiane przez szerokie grono osób nie tylko w Polsce 😉

Milena Pastucha-Panek
specjalista ds. Lean Management

Polecam pracę z Emilią każdemu, kto nie jest pewien następnego kroku w swojej karierze

Emilia jest pełna pozytywnej energii i doskonałych umiejętności z zakresu budowania kariery. Sposób w jaki prowadzi webinary i szkolenia online charakteryzuje się dojrzałością, profesjonalizmem i przebojowością. Emilia pomogła mi określić moje mocne strony i pokierować moją karierę w odpowiednim dla mnie kierunku, gdy byłam na rozdrożu po kilku latach w jednej firmie. Otworzyła mi również oczy na błędy w moim przedawnionym CV i z jej cennymi radami powstała moja zawodowa wizytówka.

Polecam pracę z Emilią każdemu, kto nie jest pewien następnego kroku w swojej karierze lub mial dużą przerwę w poszukiwaniu pracy. Wsparcie tej młodej, a jednocześnie utalentowanej i profesjonalnej osoby pomoże wrócić na rekrutacyjne wiraże w obecnym świecie.

Małgorzata Gos
Data Analyst

Konsultacje dały mi dużego kopa do działania, uporządkowały wiele spraw

Bardzo polecam współpracę z Emilką. Jest bardzo otwartą, kompetentną i profesjonalną osobą. Od razu widać, że lubi rozmawiać z ludźmi i im pomagać. Kocha to co robi i to właśnie jest jej wizytówką.

Nie podaje gotowych rozwiązań, zmusza do myślenia, stawia trafne pytania. Każde spotkanie było dokładnie przez nią przemyślane i opracowane. Zawsze była przygotowana do rozmowy. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie.

Konsultacje dały mi dużego kopa do działania, uporządkowały wiele spraw. Zdałam sobie również sprawę jak wiele mam mocnych cech, których wcześniej nie doceniałam bądź nie zauważałam. Dzięki Emilii mam też CV skrojone dosłownie pode mnie, z czego jestem najbardziej dumna.

Warto wspomnieć, że po zakończeniu sesji konsultacji Emilia nie zostawiła mnie, a wręcz zachęciła do dalszego kontaktu. Zawsze mogę ją o coś zapytać.

Edyta Nikiforuk
specjalista ds. marketingu internetowego

Czułem się wysłuchany i zrozumiany

Z pełną stanowczością stwierdzam, że spotkania z Emilią przyniosły dla mnie ogromne korzyści emocjonalne oraz wiedzę i siłę potrzebną, by zamieniać myśli negatywne na pozytywne. Jej wielka uwaga, zaangażowanie, parafraza i zadawanie właściwych pytań budziły mój umysł do myślenia i szukania rozwiązań w moim życiu oraz brania odpowiedzialności za podjęte decyzje.

Pracując z Emilką czułem się wysłuchany i zrozumiany, co dawało mi motywację do wykonywania kolejnych prac i odnajdywania siebie. Na każde kolejne spotkanie czekałem w wielkim napięciu i z silnym zaangażowaniem pracowałem nad sobą w bardzo wyspecjalizowanym środowisku.

Dziękuję Ci za wspaniały czas spędzony na pracy obejmującej odnajdywanie i słuchanie wewnętrznego “ja”!

Maciej

Uwierzyłam, że jestem wartościowym pracownikiem!

Zgłosiłam się do Emilii, ponieważ chciałam zmienić coś w swoim życiu zawodowym i bardziej efektywnie poszukiwać wymarzonej pracy. “Naładowała” mnie pozytywną energią 🙂 Zaczęłam korzystać ze swoich zasobów w pełni, zastanawiać się, jak wyglądam w oczach przyszłego pracodawcy i co zrobić, żeby być jak najlepiej postrzeganą.

Praca z nią uświadomiła mi to, że jeśli sama nie wiem, czego oczekuję od pracodawcy, nie wyznaczam celów ani nie potrafię zaprezentować swoich umiejętności i osiągnięć, to nie znajdę tej wymarzonej pracy. Emilia oferuje usługi „szyte na miarę”, czym wyróżnia się wśród innych. Okazało się, że i ze mnie da się coś “uszyć” 🙂 – jestem dobrym materiałem na pracownika.

Polecam współpracę z Emilią, ponieważ potrafi słuchać i zadawać konkretne pytania, a swoim zachowaniem i postawą zaprasza klienta do otwartości i aktywności, niezbędnej do zmian.

Jola
specjalistka ds. kadr i płac

Uzmysłowiłam sobie, jak dużo ograniczeń narzucam sobie sama

Emilię poznałam dzięki jej webinarom i blogowi – treści na nich prezentowane wydały mi się wartościowe, a ja właśnie podjęłam decyzję o zmianie pracy. Liczyłam na to, że Emilia pomoże mi w określeniu moich celów, znalezieniu w sobie motywacji do działania i pokaże mi narzędzia, dzięki którym je osiągnę.

W czasie spotkań wiele się o sobie dowiedziałam. Uzmysłowiłam sobie też, że dużo ograniczeń narzucamy sobie sami i że bardzo dużo zależy od nastawienia.

Anna
specjalista ds. operacji bankowych

Indywidualne podejście

To, co najlepiej charakteryzuje Emilię, to indywidualne podejście do człowieka. Ona sama chce się również dowiedzieć, czemu masz taki, a nie inny pomysł na swoje życie. Dzięki temu łatwiej jest nawiązać pełną nić porozumienia, tak aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Pracę z Emilią poleciłbym zdecydowanie każdemu a szczególnie w takich momentach, jak poszukiwanie nowej pracy, chęć zrozumienia procesów rekrutacyjnych, nabycie wiedzy know-how odnośnie dokumentów aplikacyjnych, czy kończąc na pomyśle przebranżowania się – Emilia Ci w tym pomoże. 

Robert Z.
inżynier

Chcesz ze mną pracować?