Programy pracy indywidualnej

Sprawdź kompleksowe procesy, które zaprojektowałam tak, byś nie tylko osiągnęła swoje cele, ale przeszła trwałą zmianę. Jako trenerka mentalna jestem przy Tobie, bo zależy mi na Twoim sukcesie. Nie zależy mi na tym, żeby jak najszybciej “odbębnić” kolejne sesje, kolejne klientki. Chcę widzieć realne zmiany w Twoim życiu i biznesie, więc zrobię wszystko, by tak się stało!

Jeśli nie widzisz pakietu dla siebie, umów się na bezpłatną konsultację. Dla każdej osoby dopasowuję pakiet na miarę!

Myślisz o współpracy? Zapisz się na bezpłatną konsultację!

Pakiety ułożyłam od najmniej do najbardziej kompleksowego. Po prawej stronie znajdziesz informację, nad jakimi filarami filozofii Niezarobiona jestem pracujemy w danym pakiecie. O co chodzi z filarami?

Pierwsza Pomoc Mentalna

Intensywna, dwugodzinna sesja, na którą zapraszam, jeśli tylko czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub doładowania. Chcesz podbudować pewność siebie przed webinarem, by nie zająknąć się przy prezentacji oferty? Potrzebujesz chwili oddechu i odstresowania się w trakcie kampanii, by się nie zajechać? Nie wiesz, jak sobie poradzić z nagłą trudną sytuacją w biznesie? Skorzystaj z Pierwszej Pomocy Mentalnej!

Czas trwania: 2 godziny, spotkanie jednorazowe
Cena: 500 zł
W cenie otrzymujesz: raport podsumowujący z dalszymi zaleceniami i ćwiczeniami

Filary Niezarobionej, nad którymi pracujemy

Mój Biznes, Moje Zasady mini

Indywidualna, skrócona wersja programu grupowego MBMZ. Popracujemy nad Twoimi przekonaniami i innymi blokadami w głowie, które nie pozwalają Ci stawiać granic. Stworzysz swój Własny Kodeks Pracy, czyli zestaw zasad pracy własnej i współpracy z klientami i współpracownikami. Podniesiesz swoją pewność siebie i nauczysz się asertywnie komunikować i egzekwować swoje zasady.

Czas trwania: 3 spotkania po 1,5 h + wsparcie mailowe (w sumie ok. 3,5 miesiąca wsparcia)
Cena: 1600 zł
W cenie otrzymujesz: raport podsumowujący z dalszymi zaleceniami i ćwiczeniami po każdej sesji, e-book “Trudne Maile”

Filary Niezarobionej, nad którymi pracujemy

Pewność siebie na start

Pakiet, który polecam szczególnie początkującym przedsiębiorczyniom, które chcą zacząć odważnie promować swoje usługi, otwarcie mówić o swoich ofertach, proponować współprace, występować na swoich lajwach i webinarach, ale też jako gość podcastów czy konferencji. Popracujemy nad budowaniem długoterminowej pewności siebie, wzmocnimy poczucie własnej wartości i dogadamy się z wewnętrznym krytykiem.

Czas trwania: 3 spotkania po 1,5 h + wsparcie mailowe (w sumie ok. 3,5 miesiąca wsparcia)
Cena: 1600 zł
W cenie otrzymujesz: raport podsumowujący z dalszymi zaleceniami i ćwiczeniami po każdej sesji, e-book “Pokonaj syndrom oszusta”

Filary Niezarobionej, nad którymi pracujemy

Niezarobiona jestem

Program dla przedsiębiorczyń, które czują, że to biznes ma je, a nie one mają biznes. Jest dla Ciebie, jeśli chcesz w końcu odpocząć bez wyrzutów sumienia, nauczyć się panować nad stresem, ustalić jasne zasady pracy własnej i współpracy z klientami tak, by mieć więcej czasu dla siebie i dla bliskich. Wykonamy decluttering Twojego biznesu, by pozbyć się rzeczy, które Ci w nim nie służą!

Czas trwania: 5 spotkań tematycznych po 1,5 h, dwie sesje follow-up po 1 h (w sumie ok. 6 miesięcy wsparcia)
Cena: 3900 zł
W cenie otrzymujesz: raport podsumowujący z dalszymi zaleceniami i ćwiczeniami po każdej sesji, e-book “Trudne Maile”, dostęp do autorskich nagrań relaksacyjnych, fizyczny prezent indywidualnie dopasowany do Ciebie na zakończenie współpracy

Filary Niezarobionej, nad którymi pracujemy

Totalna Mentalna Metamorfoza

Program full opcja! Dla przedsiębiorczyń, które chcą wznieść swój biznes na wyższy poziom: zatrudnić zespół, zacząć oferować produkty premium, wejść w kolaboracje z innymi markami, zarabiać więcej. Kompleksowo zajmiemy się Twoją głową, by nie blokowała Cię w drodze po Twoje cele marzenia! Popracujesz nad przekonaniami, zbudujesz pewność siebie i mocne poczucie własnej wartości, dasz sobie prawo do porażki, uodpornisz się na stres i nauczysz się odpoczywać, pokonasz blokady finansowe i zbudujesz w sobie nawyk zwyciężania!

Czas trwania: 7 spotkań tematycznych po 1,5 h, 3 sesje follow-up po 1 h (w sumie ok. 9-12 miesięcy wsparcia)
Cena: 5000 zł
W cenie otrzymujesz: raport podsumowujący z dalszymi zaleceniami i ćwiczeniami po każdej sesji, e-booki: “Trudne Maile”, “Pokonaj syndrom oszusta”, dostęp do autorskich nagrań relaksacyjnych, fizyczny prezent indywidualnie dopasowany do Ciebie na zakończenie współpracy

Filary Niezarobionej, nad którymi pracujemy

Nie jesteś pewna, co wybrać?

Umów swoją bezpłatną konsultację. Porozmawiajmy!

Przejdź do kalendarza