Zaznacz stronę

silna marka osobista

Szkolenie online już się odbyło. Możesz zakupić jego nagranie tutaj 🙂

W roku 2019 chcę jeszcze częściej dzielić się z Wami wiedzą w formie dłuższych spotkań online. Dlatego postanowiłam: raz w miesiącu odbędzie się webinar (spotkanie krótsze, bardziej ogólne, z bezpłatną powtórką) lub szkolenie online (spotkanie dłuższe, więcej konkretów, ćwiczeń, bez bezpłatnej powtórki) – zupełnie bezpłatnie! Po bardzo udanym webinarze o skutecznym CV zapraszam Was na szkolenie online Silna Marka Osobista już 28 lutego o 19!

Luty jest w tym roku w careeUP miesiącem marki osobistej. Możesz przeczytać artykuły blogowe na ten temat (np. marka osobista pracownika) lub obejrzeć zapisy transmisji live z mojego fanpage’a (np. o elementach marki osobistej). Pamiętaj, że ciekawe materiały na ten temat znajdziesz też w Strefie Wiedzy.

Zwieńczeniem tego miesiąca będzie mięsiste, konkretne szkolenie online, z którego wyjdziesz z wiedzą na temat budowania i rozwijania marki osobistej oraz z klarownym planem:

  • jak chcesz być postrzegany,
  • na czym chcesz budować swoją markę osobistą,
  • w jaki sposób będziesz swoją markę rozwijał.

To szkolenie jest niezbędne, jeśli chcesz świadomie zarządzać swoim życiem zawodowym lub gdy jesteś przedsiębiorcą-twarzą swojej firmy. Szkolenie jest bezpłatne, więc Twoją inwestycją jest tylko czas. Gwarantuję, że nie będzie to czas zmarnowany!

Zapisz się tutaj już teraz i zaznacz tę datę w kalendarzu – 28 lutego, godz. 19:00. Zarezerwuj sobie 3 godziny (planuję ok. 2 godziny, jednak razem z Waszymi pytaniami na pewno wyjdzie dłużej!). Jeśli nie możesz być, możesz zaraz po zapisaniu się nabyć nagranie w cenie 80% niższej niż standardowa. Do zobaczenia!