Zapisy jeszcze tylko przez:

mój biznes,

moje zasady

Wejdź w pełni w rolę przedsiębiorczyni!
Zyskaj więcej czasu, przestrzeni i pewność, że rozwijasz biznes na własnych zasadach

mój biznes,

moje zasady

Wejdź w pełni w rolę przedsiębiorczyni!
Zyskaj więcej czasu, przestrzeni i pewność, że rozwijasz biznes na własnych zasadach

Pół roku – tyle wystarczy, by zmienić dołujące Cię przekonania w odwagę do działania. Wprowadzisz nowe zasady i nawyki, dzięki którym już nigdy nie ściszysz głosu, opowiadając o tym, czym się zajmujesz i dlaczego tyle to kosztuje.

Jak w tej chwili wygląda Twoja praca?

Niech zgadnę:

 • Z trudnością mówisz o sobie przedsiębiorczyni i nie do końca się nią czujesz,
 • czasem masz wrażenie, że wszystko robisz źle i na niczym nie znasz się wystarczająco dobrze,
 • niby pracujesz u siebie, ale zdarza Ci się traktować klientów jak swoich szefów,
 • pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, a i tak ciągle brakuje Ci czasu,
 • chcesz zarabiać więcej, ale boisz się, że gdy podniesiesz stawki, klienci uciekną do konkurencji,
 • lubisz to, co robisz, ale przez natłok obowiązków zaczynasz mieć dość,
 • chciałabyś w końcu poczuć się jak szefowa, ale brakuje Ci pewności siebie.

Skąd to wiem?
To wszystko problemy moich klientek, które pomogłam im rozwiązać.
Praca na swoim nie powinna i nie musi tak wyglądać!

Program Mój biznes, moje zasady

Odzyskasz kontrolę nad własnym biznesem i odkryjesz w sobie pewną siebie przedsiębiorczynię.

Postawisz granice

Asertywność to jedna z kluczowych cech dobrej przedsiębiorczyni. Jeśli klienci wejdą Ci na głowę, szybko staniesz się swoim własnym wrogiem.

Dlatego odkryjemy, jak być dla siebie dobrą szefową i jak wypracować zdrowe relacje z klientami.

Podejmiesz odważne decyzje

Tylko ten, kto podejmuje odważne ruchy, może liczyć na rozwój.

Przełamiemy twoje wewnętrzne blokady. Zastąpimy je przekonaniami, które umocnią Twoją pozycję na rynku i pozwolą Ci odważnie sięgać po więcej.

Poczujesz radość z pracy

Nadmiar obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu mógł sprawić, że nie czujesz już fascynacji tym, co robisz.

Odzyskamy ją! W końcu zaczęłaś pracę na swoim, by robić to, co kochasz.

Dlaczego miałabyŚ pracować akurat zE MNĄ?

Nazywam się Emilia Wojciechowska. Jestem trenerką mentalną małych biznesów. Pracuję z osobami prowadzącymi biznesy usługowe i eksperckie, pomagając im osiągać więcej, stresując się mniej. Już od ponad 5 lat pracuję indywidualnie i z grupami, pomagając ludziom osiągać zawodowe cele.

Marzy mi się świat pełen ludzi, którzy nie chowają swoich talentów w szufladach. Takich, którzy w zgodzie ze sobą działają z odwagą, optymizmem i spokojem.

I dlatego właśnie zostałam coachem i ukończyłam Akademię Trenerów Mentalnych. Przez kilka lat pomagałam etatowcom odnaleźć zawodowe szczęście, a od ponad 3 lat pokazuję przedsiębiorcom, jak mogą osiągać więcej, stresując się mniej.

Jestem mistrzynią w byciu sobą i uczę tego innych – bo to jedyna konkurencja, w której wszyscy możemy wygrać jednocześnie!

Widzę w ludziach to, co najlepsze, a odkrywanie ich potencjału to moja pasja!

Emilia Wojciechowska przedsiębiorczyni

Emilia, boję się, że nie znajdę czasu na przerabianie kursu. Skończy na półce wstydu razem z wszystkimi e-bookami o rozwoju, których nie mam czasu czytać.

Właśnie dlatego proponuję Ci zupełnie nowe podejście.

Program Mój biznes, moje zasady to coś więcej niż kurs.
To sześć miesięcy głębokiej i regularnej pracy pod moją opieką i w stałym kontakcie z innymi kursantkami. Każda z Was zmieni swój mindset z freelancerki z głową na etacie w przedsiębiorczynię, która dba o biznes i o siebie.

Dlaczego warto?

Wszechstronne podejście

Możesz przeczytać wszystkie książki o biznesie, przejść przez wiele kursów, ale jeśli nie przepracujesz przekonań we własnej głowie, nic się nie zmieni.

Dlatego mój program oferuje szeroką perspektywę. Zajmiemy się tym, co wewnętrznie blokuje Twoje działania. A potem przejdziemy do praktyki.

Otworzysz się na sukces, umocnisz pozytywne przekonania o swojej wiedzy i umiejętnościach. Pozbędziesz się lęków i zaczniesz pracować na wyższych stawkach.

Sprawdzony proces

Ten program stworzyłam na bazie realnych problemów moich klientek. Pomogłam im, a teraz pomogę Tobie.

Nie proponuję Ci wróżenia z fusów. Stosuję sprawdzone narzędzia treningu mentalnego, których używają najlepsi na świecie sportowcy i przedsiębiorcy.

Wszystko, co znajdziesz w kursie, zostało opracowane naukowo lub wynika z mojego 5-letniego  doświadczenia w pracy coacha i trenerki mentalnej.

Wsparcie

Nie zostaniesz pozostawiona sama sobie. Lekcje możesz przerabiać o dowolnej porze, ale zgodnie z harmonogramem. Dzięki temu zaczniesz systematycznie wprowadzać zmiany w swojej działalności i szybko dostrzeżesz pierwsze efekty.

Będziemy spotykać się w facebookowej grupie wsparcia. Tam pojawią się dodatkowe warsztaty i sesja Q&A, w których na żywo będziesz mogła uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Poznasz osoby, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Tak rodzą się biznesowe przyjaźnie!

Poznaj program od środka

 • Każdy moduł to 3-5 lekcji w formie nagrania audio (wraz z transkrypcją), co oznacza, że możesz zabrać program na spacer!
 • Do każdego modułu przygotowałam praktyczne karty pracy, byś mogła zacząć wprowadzać nowe zmiany w życie już od pierwszej lekcji.
 • Na zakończenie modułu czeka Cię wizualizacja, która Cię zrelaksuje i utrwali efekty modułu.
 • Praca z materiałami nie zajmie Ci więcej niż 3-5 godzin w całym miesiącu. To same konkrety, bez lania wody, żebyś na pewno zmieściła pracę z programem w swoim napiętym grafiku.
 • Uzupełnieniem programu jest praca w grupie na Facebooku, w której będę z Wami! Oznacza to, że będę na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania i wątpliwości (również w ramach sesji Q&A na żywo), będę zachęcać Was do wspólnej pracy i dzielenia się doświadczeniami. Co ok. 2 moduły pojawi się też dodatkowy warsztat na żywo przez Zoom!
mój biznes moje zasady asertywność w biznesie kurs

A nad czym będziemy pracować?

Moduł 1: Przełam blokady i otwórz się na sukces

Odkryjesz swoje blokujące przekonania i zmienisz je na wspierające. Przekonasz się, że zasługujesz na sukces w biznesie.

Moduł 2: Zaprojektuj swoją przyszłość w biznesie

Czas pomarzyć – ale tak na serio. Stworzysz wizję swojego życia i biznesu w oparciu o to, co fajnego masz w sobie teraz.

Moduł 3: Bądź dla siebie najlepszą szefową

Teraz nie zawsze nią jesteś, prawda? Zastanowisz się, co to dla Ciebie znaczy być “dobrą szefową” i zaczniesz budować swoją tożamość pewnej siebie przedsiębiorczyni.

Moduł 4: Ustal zasady współpracy z klientami

Asertywność to jedna z kluczowych cech dobrej przedsiębiorczyni. Jeśli klienci wejdą Ci na głowę, szybko staniesz się swoim własnym wrogiem. Dlatego skupimy się na tym, jak wyznaczać zasady i wypracować zdrowe relacje z klientami.

Moduł 5: Poczuj swoją moc

Boisz się oceny, a może czujesz, że nie powinnaś brać tyle pieniędzy za swoje usługi? Ten moduł poświęcony jest pewności siebie i pozuciu własnej wartości. Na pewno je w sobie znajdziesz!

Moduł 6: Pokonaj blokady finansowe i zarabiaj z lekkością

Wisienka na torcie – kasa! Odkryjesz, co blokuje Twoje większe zarobki i otworzysz się na podniesienie stawek – a może całkiem nowy model biznesowy?

To działa!

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Zobacz, co mówią moje klientki:

Kasia Borkowska

Czułam, że potrzebuję pomocy, żeby wejść mentalnie na wyższy stopień prowadzenia swojego biznesu – żeby zostać właścicielką, a nie tylko swoim pracownikiem.

Miałam problem, żeby pozwolić sobie na bardziej odważne działania, żeby zmienić coś w swoim biznesie, by trochę mniej pracować i więcej zarabiać.

Dzięki Emilii znalazłam czas na to, by uporządkować swój biznes jak właścicielka, podjęłam współpracę z dwoma wirtualnymi asystentkami, podniosłam swoje ceny, mocno ograniczyłam zakres działania, moje przychody są na stabilnym poziomie ponad 10 tys. złotych miesięcznie, stworzyłam i sprzedałam swój pierwszy grupowy program online.

Praca z Emilią dała mi spokój, takie poczucie, że jestem w tym momencie procesu, w którym jestem i to jest ok.

Polecam pracę z Emilią, bo wiem, że pewnych rzeczy nie da się samemu przeskoczyć, a Emilia przez to, że pomaga osiągnąć to mistrzostwo w byciu sobą – bardzo dobrze to rozumie i zadaje właściwe pytania, by to mistrzostwo odkryć samemu 🙂

Natalia Dołżycka

Mój biznes zaczął dość szybko rosnąć, a ja poczułam, że potrzebuję “dorosnąć” do nowej roli i wyzwań, które przede mną stoją. Największą przeszkodą w jego rozwoju stałam się ja sama – moje blokujące przekonania o zarabianiu pieniędzy, obawa przed krytyką, syndrom oszusta. Potrzebowałam, żeby ktoś nauczył mnie, jak radzić sobie ze stresem i pomógł przygotować do większych projektów, większego zasięgu, większych pieniędzy.

Współpraca z Emilią dała mi najważniejszą rzecz: spokój. Nie boję się wyzwań, bo nauczyłam się ufać sobie i z lekkością je realizować. Nie kwestionuję swoich umiejętności, bo wiem, ile jestem warta. Poprawiłam swoją relację z pieniędzmi. A to daje realne korzyści mojemu biznesowi: potrafię “wyjść głową” z pracy, lepiej odpoczywam, doceniam się i nagradzam za sukcesy i zamiast obawiać się tego, czy sobie poradzę, z odwagą realizuję kolejne projekty.

Tuż po zakończeniu współpracy z Emilią zrealizowałam dużą kampanię marketingową, która przyniosła mi najlepszy wynik finansowy w historii mojego biznesu – bez stresu i siwych włosów! 😉 Teraz wiem, że jestem gotowa na wszystko!

Jeśli czujesz, że w biznesie blokuje cię niska pewność siebie, stres, jeśli nie potrafisz odpuścić, a na samą myśl o wyższych cenach za swoje produkty lub usługi robi ci się niedobrze – koniecznie spróbuj pracy z Emilią!

Anna Kawecka

Zdecydowałam się na trening mentalny z Emilią, bo chciałam popracować nad swoim mindsetem jako przedsiębiorca i przepracować przekonania blokujące mnie przed większymi zarobkami, a także nad transformacją mojej tożsamości z wirtualnej asystentki na szefową i właścicielkę agencji. Mówiąc wprost: z pracownika we własnej firmie w jej właścicielkę.

Pracuję teraz znacznie mniej, a dużo skuteczniej. Zarobki mojej firmy się podniosły mimo tego, że pracuję mniej, bo po prostu więcej deleguję dla swojego zespołu, skupiam się na tym, na czym powinnam. Bałam się pewne tematy odpuścić, puścić wolno, miałam silną potrzebę kontroli, która ustała, a dzięki temu nie blokuję mojego zespołu przed fantastycznym działaniem. Zdałam sobie sprawę, że był to już moment, kiedy byłam “wąskim gardłem” własnej firmy, a suma summarum mój zespół robi wiele rzeczy dużo lepiej i szybciej ode mnie.

Polecam pracę z Emilią zawsze i wszędzie, znajomym i kursantkom. Moc transformacji, jaką przeszłam jest nieoceniona 🙂

Małgosia Łapiuk

Kiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, okazało się, że wiele spraw, nawyków i przekonań powinnam przepracować, aby osiągnąć zamierzony cel. Dotarło do mnie jednak, że sama nie jestem w stanie tego dokonać. Dlatego zwróciłam się do Emilii, by mi w tym pomogła. I jest to jedna z najlepszych decyzji, które do tej pory podjęłam.

Dzięki sesjom z Emilią udało mi się uwierzyć w siebie i moje możliwości. Stworzyłam sobie wizję mojego biznesu, którą realizuję w swoim tempie, nie porównując się z innymi. Potrafię docenić swoje sukcesy. Uporządkowałam moje relacje z klientami, wyzbywając się wdrukowanego podczas pracy na etacie poczucia “bycia podwładnym”. Zrozumiałam, że jestem partnerem biznesowym moich klientów, a nie ich pracownikiem.

Współpraca z Emilią pomogła mi zrozumieć, czego chcę i jak mam do tego dążyć. Serdecznie polecam Emilię.

To, co powstrzymuje ludzi, to nie jakość ich pomysłów, tylko brak wiary w siebie.

– Russell Simmons

Tylko teraz możesz dołączyć do programu na najlepszych warunkach. Następna edycja rusza dopiero w styczniu 2023. To Twój moment, by w końcu naprawdę poczuć się jak właścicielka, a nie tylko pracowniczka własnego biznesu!

Zapisy zamykam za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Twoje opcje

+ BONUSY OD PARTNEREK!

Wynegocjowałam dla Ciebie zniżki na produkty, które będą doskonałym uzupełnieniem programu:

Freelance bez zadyszki

zniżka 30% od Jadwigi Korzeniewskiej

Delegowanie / Zostań VA

Delegowanie / Zostań VA

zniżka od Anny Kaweckiej (VA-VOM)

Szablony procesów

zniżka od Kasi Borkowskiej

Planuj i Mierz jak CEO!

zniżka 15% na pakiet od Natalii Dołżyckiej

Dlaczego teraz jest najlepszy moment na zakup kursu?

 1. Dostęp do kursu jest limitowany czasowo. Następna edycja dopiero w styczniu!
 2. Cena już nigdy nie będzie niższa. Za kolejną edycję na pewno zapłacisz więcej.
 3. Za półroczny indywidualny program treningu mentalnego ze mną zapłaciłabyś ponad 3 razy więcej. I to bez dostępu do społeczności przedsiębiorczyń takich jak Ty!
 4. Otrzymasz dostęp do rozbudowanej platformy z narzędziami, które usprawniają Twoją pracę i wreszcie otworzą Cię na efektywne zarabianie we własnym biznesie.

faq i ważne informacje

Jestem bardzo zapracowana, czy znajdę czas jeszcze na pracę z programem?

Celem tego programu jest stan, w którym nie będziesz zapracowana, a wciąż będziesz osiągać swoje cele 🙂 Dlatego to program SZCZEGÓLNIE dla Ciebie! Nowe moduły otwierają się co miesiąc, a porcje materiału są tak małe, że na pewno znajdziesz na nie czas. Nie będzie to kolejny ebook, który “odłożysz na półkę”, bo nie masz na niego czasu. Ja i inne uczestniczki będziemy Cię wspierać w tym, byś wytrwała w realizacji programu.

Czy mogę liczyć na Twoje bezpośrednie wsparcie w programie?

Tak! Znajdziesz mnie w grupie na Facebooku dla uczestniczek programu. Na bieżąco będę odpowiadać na Wasze pytania i komentować Wasze posty. Dodatkowo będziemy się widzieć na lajwach z cyklu Q&A i na ekstra warsztatach na Zoomie.

Jeśli potrzebujesz jeszcze bliższej współpracy, wybierz pakiet VIP (tylko 6 miejsc – sprawdź, czy jeszcze są!). Spotkamy się 3 razy na pełnowymiarowej sesji treningu mentalnego. Super, co?

Kiedy dostanę dostęp do programu, grupy, bonusów?

Dostęp do platformy dostaniesz od razu po zakupie. Jednak wszystkie materiały i bonusy pojawią się w dniu startu programu, czyli w poniedziałek, 4 lipca.

Oczywiście przypomnę Ci o tym 🙂

Jak będą wyglądały płatności ratalne? Czy będą ściągane z karty?

Pracuję nad tym, by płatności ratalne były jak najwygodniejsze. Póki co będą one “ściągane” ręcznie 😉 Będę wysyłać Ci przypomnienia o kolejnych ratach. Gdy tylko utworzę system do automatycznych płatności, dam Ci wybór.

Nie jestem pewna, czy jestem gotowa na pracę w programie już teraz. Czy będą kolejne edycje?

Plan jest taki, że będą – co pół roku. Następna więc planowo startuje w styczniu. Żeby jednak powstała kolejna edycja, muszę mieć pewność, że ten program jest potrzebny. Gdy dołączysz teraz, będzie to dla mnie ważna informacja, która pozwoli mi kontynuować projekt 🙂

W programie będą “narzędzia treningu mentalnego”. Czym tak właściwie jest trening mentalny?

W uproszczeniu, trening mentalny polega na wytrenowaniu sobie głowy, żeby myśleć i działać w pewien określony sposób i skuteczniej osiągać wyznaczone cele.
Według mnie trening mentalny to nie zarzynanie siebie, by za wszelką cenę osiągnąć cel, ale lepsze poznanie siebie i swoich możliwości. To stopniowa droga do mistrzostwa… w byciu sobą. Nie uważam, że powinnaś się na siłę zmieniać. Wolę pokazać Ci, że masz w sobie wiele dobrego i pomóc Ci działać z tym, co już masz 🙂

Trening mentalny przyda się każdemu, kto chce się rozwijać, jednak czuje blokadę lub potrzebuje wsparcia w zdobywaniu kolejnych celów. To rozwiązanie dla tych, którzy rozumieją, że sukces nie jest kwestią jednorazowego “wybryku”, tylko wynikiem powtarzalnych czynności – treningu właśnie 🙂 – i dla gotowych do pracy nad sobą, by ten sukces osiągnąć.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Jasne, i to taką z VAT-em! Pamiętaj, by zaznaczyć odpowiednią opcję w koszyku. Odliczysz sobie VAT i program wyjdzie tańszy 😉

Czy program na pewno ruszy?

Program ruszy przy min. 12 zapisanych osobach. Jeśli grupa się nie zbierze, zwrócę Ci pieniądze lub zaproponuję pewne miejsce w kolejnej edycji.

Czy to program na pewno dla mnie?

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz do mnie napisać! Mail znajdziesz na dole strony lub w dziale Kontakt.

Dla kogo program będzie najlepszy?

 • Pasujesz do opisu z góry strony 🙂
 • Masz swój biznes lub działalność nierejestrową od co najmniej pół roku,
 • Prowadzisz mały biznes usługowy lub ekspercki / jesteś freelancerką – pracujesz bezpośrendio z klientami.
 • To idealna propozycja dla wirtualnych asystentek, graficzek, projektantek www, nauczycielek języka, copywriterek, trenerek, coachek itp.

Kto raczej z niego nie skorzysta?

 • Dopiero chcesz zacząć prowadzić własny biznes.
 • Wolisz pracę 1 na 1 niż program.
 • Opis na górze strony w ogóle nie jest o Tobie.
 • Twój biznes to MLM (chyba że jednocześnie budujesz np. markę trenera sprzedaży w MLM – wtedy śmiało. Chodzi mi o osoby, które tworzą własne marki, usługi, produkty).
Chyba wolałabym pracę indywidualną. W kursach ciężko mi utrzymać motywację.

A no właśnie – “Mój Biznes, Moje Zasady” to nie jest po prostu kurs online do samodzielnej realizacji. To jest program – dużo więcej niż sama platforma. Jestem tam ja i inne uczestniczki, by Cię wspierać.

A poza tym zaplanowałam sporo ułatwień, tak by to właśnie porzucenie programu było trudniejsze! Myślę o tym programie jak o dobrym serialu, od którego nie da się oderwać, bo koniecznie chcesz wiedzieć, co dalej 🙂

Praca indywidualna będzie ze mną możliwa dopiero w sierpniu – a Ty w sierpniu możesz mieć za sobą już 2 najważniejsze moduły!

Praca indywidualna ma sporo zalet, ale też trochę wad. Nie jesteś w stanie skonfrontować swoich doświadczeń z innymi. Nie jesteś w stanie się zainspirować od innych. Myślisz, że “tylko Ty” masz dany problem i że to z Tobą coś jest nie tak. Nie poznajesz wspaniałych kobiet (poza lepszym poznaniem siebie ;)) Nie wspominając już o trzykrotnie większych kosztach!

Chcesz jeszcze o coś zapytać?

Napisz do mnie na

napisz [@ ] emiliawojciechowska.com. Porozmawiajmy!

Nie mam pytań, dołączam!