mój biznes,

moje zasady

Wejdź w pełni w rolę przedsiębiorczyni!
Zyskaj więcej czasu, przestrzeni i pewność, że rozwijasz biznes na własnych zasadach

mój biznes,

moje zasady

Wejdź w pełni w rolę przedsiębiorczyni!
Zyskaj więcej czasu, przestrzeni i pewność, że rozwijasz biznes na własnych zasadach

Pół roku – tyle wystarczy, by zmienić dołujące Cię przekonania w odwagę do działania. Wprowadzisz nowe zasady i nawyki, dzięki którym już nigdy nie ściszysz głosu, opowiadając o tym, czym się zajmujesz i dlaczego tyle to kosztuje.

Jak w tej chwili wygląda Twoja praca?

Niech zgadnę:

 • pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, a i tak ciągle masz coś do zrobienia na wczoraj,
 • nie masz czasu na rozwój własnej firmy, bo priorytetem są zlecenia od klientów,
 • chcesz zarabiać więcej, ale nie podnosisz stawek ze strachu, że klienci uciekną do konkurencji,
 • nie stawiasz granic: jesteś dostępna 24/7, nie wystawiasz faktur za poprawki i dodatkowe prace, boisz się negatywnych opinii,
 • nie traktujesz swojej działalności jak ważnego biznesu, który przynosi realnie korzyści innym, co wpływa na to, jak traktuje go otoczenie,
 • boisz się oceny, więc nie bierzesz udziału w branżowych konferencjach i nie promujesz twarzą swojej marki,
 • lubisz to, co robisz, ale przez natłok obowiązków zaczynasz mieć dość.

Skąd to wiem?
To wszystko problemy moich klientek, które pomogłam im rozwiązać.
Praca na swoim nie powinna i nie musi tak wyglądać!

Program Mój biznes, moje zasady

Odzyskasz kontrolę nad własnym biznesem i odkryjesz w sobie pewną siebie przedsiębiorczynię.

Postawisz granice

Asertywność to jedna z kluczowych cech dobrej przedsiębiorczyni. Jeśli klienci wejdą Ci na głowę, szybko staniesz się swoim własnym wrogiem.

Dlatego odkryjemy, jak być dla siebie dobrą szefową i jak wypracować zdrowe relacje z klientami.

Podejmiesz odważne decyzje

Tylko ten, kto podejmuje odważne ruchy, może liczyć na rozwój.

Przełamiemy twoje wewnętrzne blokady. Zastąpimy je przekonaniami, które umocnią Twoją pozycję na rynku i pozwolą Ci odważnie sięgać po więcej.

Poczujesz radość z pracy

Nadmiar obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu mógł sprawić, że nie czujesz już fascynacji tym, co robisz.

Odzyskamy ją! W końcu zaczęłaś pracę na swoim, by robić to, co kochasz.

Dlaczego miałabyŚ pracować akurat zE MNĄ?

Nazywam się Emilia Wojciechowska. Jestem coachką i trenerką mentalną biznesów online. Pracuję z osobami prowadzącymi biznesy usługowe i eksperckie, pomagając im osiągać więcej, stresując się mniej. Już od ponad 5 lat pracuję indywidualnie i z grupami, pomagając ludziom osiągać zawodowe cele.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom z odwagą wchodzić na kolejne etapy biznesu, promować się i zarabiać więcej będąc niezarobioną. Z moim wsparciem kobiety pokonują blokady w głowie i zaczynają na nowo cieszyć się z pracy u siebie.

Buduję ruch zadowolonych, niezarobionych przedsiębiorczyń. To odpowiedź na kulturę hustle i wiecznego przepracowania. Niezarobione wciąż odnoszą sukcesy i pracują, ale robią to na własnych zdrowych zasadach.

Jestem autorką podcastu „Niezarobiona jestem” i programów grupowych „Rusz z bloków”, „Mój biznes, moje zasady”.

Widzę w ludziach to, co najlepsze, a odkrywanie ich potencjału to moja pasja!

Emilia Wojciechowska przedsiębiorczyni

Emilia, boję się, że nie znajdę czasu na przerabianie kursu. Skończy na półce wstydu razem z wszystkimi e-bookami o rozwoju, których nie mam czasu czytać.

Właśnie dlatego proponuję Ci zupełnie nowe podejście.

Program Mój biznes, moje zasady to coś więcej niż kurs.
To sześć miesięcy głębokiej i regularnej pracy pod moją opieką i w stałym kontakcie z innymi uczestniczkami. Każda z Was zmieni swój mindset z freelancerki z głową na etacie w przedsiębiorczynię, która dba o biznes i o siebie.

Dlaczego warto?

Wszechstronne podejście

Możesz przeczytać wszystkie książki o biznesie, przejść przez wiele kursów, ale jeśli nie przepracujesz przekonań we własnej głowie, nic się nie zmieni.

Dlatego mój program oferuje szeroką perspektywę. Zajmiemy się tym, co wewnętrznie blokuje Twoje działania. A potem przejdziemy do praktyki.

Otworzysz się na sukces, umocnisz pozytywne przekonania o swojej wiedzy i umiejętnościach. Pozbędziesz się lęków i zaczniesz pracować na wyższych stawkach.

Sprawdzony proces

Ten program stworzyłam na bazie realnych problemów moich klientek. Pomogłam im, a teraz pomogę Tobie.

Nie proponuję Ci wróżenia z fusów. Stosuję sprawdzone narzędzia treningu mentalnego, których używają najlepsi na świecie sportowcy i przedsiębiorcy.

Wszystko, co znajdziesz w programie, zostało opracowane naukowo lub wynika z mojego 5-letniego  doświadczenia w pracy coacha i trenerki mentalnej.

Wsparcie

Nie zostaniesz pozostawiona sama sobie. Lekcje możesz przerabiać o dowolnej porze, ale zgodnie z harmonogramem. Dzięki temu zaczniesz systematycznie wprowadzać zmiany w swojej działalności i szybko dostrzeżesz pierwsze efekty.

Będziemy spotykać się w facebookowej grupie wsparcia. Tam pojawią się sesje Q&A, w których na żywo będziesz mogła uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Poznasz osoby, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Tak rodzą się biznesowe przyjaźnie!

Poznaj program od środka

 • Każdy moduł to 3-5 lekcji w formie nagrania audio (wraz z transkrypcją), co oznacza, że możesz zabrać program na spacer!
 • Do każdego modułu przygotowałam praktyczne karty pracy, byś mogła zacząć wprowadzać nowe zmiany w życie już od pierwszej lekcji.
 • Na zakończenie modułu czeka Cię wizualizacja, która Cię zrelaksuje i utrwali efekty modułu.
 • Praca z materiałami nie zajmie Ci więcej niż 3-6 godzin w całym miesiącu. To same konkrety, bez lania wody, żebyś na pewno zmieściła pracę z programem w swoim napiętym grafiku.
 • Uzupełnieniem programu jest praca w grupie na Facebooku, w której będę z Wami! Oznacza to, że będę na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania i wątpliwości (również w ramach sesji Q&A na żywo), będę zachęcać Was do wspólnej pracy i dzielenia się doświadczeniami. 
mój biznes moje zasady asertywność w biznesie kurs

A nad czym będziemy pracować?

Moduł 1: Przełam blokady i otwórz się na sukces

Zaczynamy od modułu, w którym zajmiemy się blokadami w głowie – tymi, które nie pozwalają Ci działać na własnych zasadach. Przed Tobą 4 lekcje, podczas których pomogę Ci odkryć i pokonać przeszkody, które zastawiła na Ciebie Twoja własna głowa. Dzięki temu do reszty programu podejdziesz z nieco bardziej elastycznym umysłem, tak by wprowadzanie zmian i nowych nawyków było dla Ciebie łatwiejsze. Przekonasz się też o tym, że zasługujesz na sukces.

Na koniec czeka Cię wizualizacja “Usuń blokady ze swojej drogi”!

Moduł 2: Zaprojektuj swoją przyszłość w biznesie

W module drugim zaprojektujesz swoją przyszłość w biznesie w trakcie 4 lekcji. Zaczniemy od pracy z wartościami i Twoją wizją przyszłości, byś zobaczyła się jako pewną siebie przedsiębiorczynię. A to wszystko po to, by w kolejnych modułach wiedzieć, co tak naprawdę mają chronić Twoje zasady.

Na koniec czeka Cię wizualizacja “Najlepsza wersja Ciebie”!

Moduł 3: Bądź dla siebie najlepszą szefową

W tym module w trakcie 4 lekcji zastanowisz się, co dla Ciebie znaczy być dobrą szefową, zaplanujesz swój dzień i tydzień, a także nauczysz się dobrego odpoczynku i stawiania granic samej sobie, zanim w kolejnym module przejdziemy do granic stawianym klientom.

W jego trakcie odbędą się warsztaty z Natalią Dołżycką o pracowaniu jak CEO!

Na koniec czeka Cię wizualizacja oparta na praktyce jogi nidry.

Moduł 4: Ustal zasady współpracy z klientami

W tym module wrócimy do wszystkiego, co robiłaś do tej pory. Sprawdzimy, czy jeszcze nie blokują Cię jakieś przekonania. Przypomnisz sobie swoje wartości. Przypomnisz sobie swoją wizję siebie jako dobrej przedsiębiorczyni i swojej najlepszej szefowej – po to, by stworzyć zestaw niełamalnych zasad, które pomogą Ci prowadzić biznes na własnych zasadach, ale też które pomogą Ci żyć tak jak chcesz! Ten moduł to tylko 3 lekcje, ale bardzo istotne – dzięki nim stworzysz swój Własny Kodeks Pracy!

W jego trakcie czekaja nas warsztaty z Kasią Borkowską o ułatwianiu sobie pracy w biznesie!

Na koniec czeka Cię wizualizacja, która wzmocni w Tobie poczucie, że możesz wyznaczać swoje zasady we własnym biznesie.

Moduł 5: Poczuj swoją moc

Dzięki 4 lekcjom wzmocnisz pewność siebie, by bez zająknięcia komunikować i egzekwować swoje zasady, popracujesz nad poczuciem własnej wartości, byś była przekonana o tym, że warto chronić to, co dla Ciebie ważne, obniżysz swój lęk przed oceną i zaplanujesz regularne dbanie o zdrowie – bo wszystko to wpływa na Twoje poczucie, że jest Ci dobrze z samą sobą.

W jego trakcie odbędą się warsztaty z Karmeną Łasicką o tym, jak dbanie o zdrowie pomaga podkręcić wyniki biznesowe!

Na koniec czeka Cię wizualizacja oparta na medytacji góry.

Moduł 6: Pokonaj blokady finansowe i zarabiaj z lekkością
Wisienka na torcie – kasa! Blokady finansowe znalazły się w tym programie nieprzypadkowo. Gdy zastanawiałam się, jak ma się czuć uczestniczka po jego ukończeniu, wyobraziłam sobie nie tylko pewną siebie przedsiębiorczynię, ale i kobietę, która nie wstydzi się tego że zarabia – i to zarabia dobrze. Właśnie nad tym popracujemy w tym module – njadłuższym, bo składającym się z 5 lekcji.

Na końcu czeka Cię wizualizacja obfitości!

BONUS: Warsztaty z Ekspertkami!

Do programu zaprosiłam wspaniałe ekspertki, które wesprą Cię na drodze do poczucia się jak prawdziwa szefowa. Poprowadzą warsztaty na żywo, a także zostaną na 3 dni na dyżurze w grupie na Facebooku, by odpowiedzieć na Twoje pytania!

Natalia Dołżycka opowie Ci o tym, jak pracować jak CEO – nie tylko jak planować, ale przede wszystkim CO planować, by przejąć kontrolę nad swoim biznesem!

Natalia Dołżycka

doradza solobiznesom, ekspertom i twórcom, jak zarządzać czasem i firmą tak, by to biznes nie zarządzał nimi. Uczy, jak poukładać kalendarz i biznesowe cele, by mieć czas na rozwijające projekty i… wieczór przy Netflixie. Prowadzi LifeGeek.pl, jeden z najpopularniejszych blogów o produktywności w Polsce, jest autorką kursów i ebooków o efektywności osobistej i biznesowej, a także inicjatorką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu. Z jej wiedzy i produktów skorzystało już ponad 4.000 przedsiębiorców, w tym właściciele 6- i 7-cyfrowych biznesów. Prywatnie popkulturowy geek, fanka gier wideo, planszowych i książek s-f., LifeGeek

Kasia Borkowska opowie o sposobach na automatyzację współpracy z klientem, czyli o narzędziach i workflow, które możesz wdrożyć podczas współpracy z klientami.

Kasia Borkowska

Od 2017 roku działa w biznesie online, najpierw jako wirtualna asystentka, a od 2020 roku jako specjalistka od usprawniania biznesu online. Pracuje z klientkami, które mają 6-cyfrowe i multi 6-cyfrowe biznesy i potrzebują uporządkowania działań i usprawnień w swoich biznesach. Uczy i pomaga uporządkować biznes i przestać być w nim wąskim gardłem, tworząc systemy, procesy, ścieżki współpracy z klientami i automatyzacje. Szkoli też wirtualne asystentki, które chcą przejść ze stawki godzinowej na specjalizację w programie WA kolektyw., KasiaBorkow.pl

Karmena Łasicka podpowie, w jaki sposób holistyczne dbanie o zdrowie pomoże Ci podkręcić wyniki w swoim biznesie.

Karmena Łasicka

dietetyk kliniczny. Znajdziesz u niej motywację do zdrowszego stylu życia. Kobiety, które wspiera, osiągają lepsze wyniki zdrowotne i zawodowe, mają więcej energii, lepszą koncentrację i samopoczucie. Cieszą się ze zdrowej i zgrabnej sylwetki. Na co dzień wyznaje zasadę: zdrowo, szybko i smacznie. Pokazuje kobietom, że kiedy przestaną stawiać siebie na ostatnim miejscu i zaczną dbać o siebie, wszystko inne zacznie się układać., Znany Dietetyk

NOWOŚĆ: PRACA W SPRINTACH

Potrzebujesz “bata nad głową”? Nigdy nie przerabiasz całych kursów online?

Porzucasz je w połowie i nigdy do nich nie wracasz?

Praca w sprintach to rozwiązanie dla Ciebie!

Sprint to pojęcie ze zwinnych metodyk zarządzania projektami (Agile). Oznacza krótki, ograniczony okres, w czasie którego zespół pracuje nad jednym kawałkiem projektu i nad konkretnymi celami.

Co Ty na to, żeby popracować w ten sposób w programie rozwojowym? Dzięki temu i ja, i reszta uczestniczek przypilnujemy Cię w realizacji programu! Przygotowałam plan kursu podzielony na małe, łatwe do przełknięcia, dwutygodniowe kawałki. Będziemy spotykać się co 2 tygodnie na krótkich, dosłownie 15-minutowych spotkaniach, by zdawać sobie wzajemnie relacje z postępów i usuwać blokady stojące na Twojej drodze do ukończenia sprintu!

 

To działa!

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Zobacz, co mówią moje klientki:

Agnieszka Grześlak

uczestniczka pierwszej edycji programu MBMZ

Wzięłam udział w programie, ponieważ w swoim biznesie doszłam do ściany. Wypaliłam się, a wszystko przez to, że brałam na siebie zbyt dużo obowiązków i odpowiedzialności. Nie potrafiłam odmawiać, egzekwować od klientów stosowania się do zasad ani podnosić cen. Czułam się nie jak partner w interesach, ale podwładna moich klientów. Co chcieli, to mieli i to na wczoraj. W konsekwencji pracowałam wieczorami, w weekendy. Nie miałam siły ani czasu na pasję, życie towarzyskie i – wiem jak to brzmi – na odpoczynek… Coraz częściej czułam złość, ból kręgosłupa i totalną niechęć, żeby wstać rano z łóżka.

W programie nauczyłam się bardziej dbać o siebie i o swoje. Stałam się bardziej asertywna, pewna siebie i swojej wiedzy. Nauczyłam się stawiać granice i nie naginać zasad, które sama ustaliłam.

Zaczęłam stawiać się na równi z moimi klientami, mówić, kiedy mi coś nie pasuje i nie mogę się czymś zająć, bo nie mam na to czasu albo kompetencji. Zaczęłam też inaczej podchodzić do wyceny swojej pracy i z odwagą podnoszę ceny.

Udział w programie polecam kobietom, które prowadząc swój biznes czują, że coś jest bardzo nie tak. Które nie umieją postawić granic swoim klientom, biorą za nich odpowiedzialność, robią wszystko na wczoraj, a przy okazji nie wierzą, że należy im się godne wynagrodzenie. Które uważają, że sukces to tylko ciężka praca 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Agnieszka Grześlak, jeszcze księgowa, rękodzielniczka, w przyszłości psycholożka, Instagram

Ewelina Kędziora

uczestniczka pierwszej edycji programu MBMZ

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ jako coach budujący swój biznes, potrzebowałam wsparcia. W pracy z klientami miałam problemy z egzekwowaniem zasad współpracy, w tym płatności, co powodowało wiele stresu i wycofywanie się z działań. W Programie nauczyłam się, że mogę być swoją najlepszą szefową, że stawianie granic klientom (i sobie!) jest korzyścią tak dla mnie, jak i dla nich, że warto mieć swoje zasady w biznesie, bo biznes, który tworzę ma mi służyć jako narzędzie do realizacji własnej wizji życia.

Na nowo uwierzyłam, że mój pomysł na program “Pracuj tak, jak lubisz” jest w zasięgu ręki. Powoli wracam do tworzenia swojej strony www, do końca roku powstaną pierwsze nagrania na mój kanał na YouTube, a nowi klienci będą wchodzić ze mną we współpracę zgodnie moim Kodeksem Pracy, co da i mnie, i im więcej spokoju i poczucia bezpieczeństwa w procesie coachingowym.

A ostatnio otrzymałam nawet informację od klienta, który dziękuje za moje wsparcie i pisze, że dzięki niemu jest teraz szczęśliwy i spełnia się w swojej pasji, do której wrócił! Dzięki aktywnej obecności Emilii, możliwości porozmawiania o sukcesach, o dylematach i problemach, o blokadach mentalnych, uzyskałam taką pomoc, że zamiast się poddać (a tak, miałam kryzys!) – znowu działam! Poza tym widzę zmagania i sukcesy przedsiębiorczyń, które też w MBMZ uczestniczą. To jest bardzo wspierające, dodające otuchy w codziennych zmaganiach, wyzwaniach. Polecam udział w Programie tak przedsiębiorczyniom, które są wykończone nieumiejętnym stawianiem granic we współpracy z klientami, jak i osobom, które dopiero zaczynają budować swój biznes. Wsparcie na tym etapie jest bardzo potrzebne.

Ewelina Kędziora, coach kariery, Pracuj tak, jak lubisz (wkrótce www oraz YouTube)

Magda Mytych

Emilia poustawiała wszystko w mojej głowie na swoim miejscu. Zaakceptowałam, że na wiele rzeczy nie mam wpływu, zrozumiałam, jakie mechanizmy mnie zatrzymują, blokują. Zyskałam dużą samoświadomość, zaczęłam pracować nad swoimi przekonaniami, zamiast po prostu o nich wiedzieć. Jestem klasycznym przykładem przedsiębiorczyni, którą miał jej biznes. Dziś czuję, że to ja mam biznes, mam nad tym kontrolę. Czuję wewnętrzny spokój, umiem docenić siebie, dać sobie odpoczynek, który jest efektywny. Wybudziłam swoje pasje z uśpienia, nauczyłam się realizować je i odpoczywać. Nie boję się wyjechać na kilkutygodniowy urlop. Zdecydowanie łatwiej jest mi stawiać granice i egzekwować zasady.

Dzięki pracy z Emilią sprzedaję swoje usługi i programy dużo spokojniej, z większą pewnością siebie – i dzięki temu dużo skuteczniej. Nie stresuje mnie wynik, doceniam drogę do jego realizacji. I to jest chyba najcenniejsze, co wyniosłam z naszej współpracy. Nie muszę – chcę. I dlatego robię to, co robię. 🙂

Anna Kawecka

Zdecydowałam się na trening mentalny z Emilią, bo chciałam popracować nad swoim mindsetem jako przedsiębiorca i przepracować przekonania blokujące mnie przed większymi zarobkami, a także nad transformacją mojej tożsamości z wirtualnej asystentki na szefową i właścicielkę agencji. Mówiąc wprost: z pracownika we własnej firmie w jej właścicielkę.

Pracuję teraz znacznie mniej, a dużo skuteczniej. Zarobki mojej firmy się podniosły mimo tego, że pracuję mniej, bo po prostu więcej deleguję dla swojego zespołu, skupiam się na tym, na czym powinnam. Bałam się pewne tematy odpuścić, puścić wolno, miałam silną potrzebę kontroli, która ustała, a dzięki temu nie blokuję mojego zespołu przed fantastycznym działaniem. Zdałam sobie sprawę, że był to już moment, kiedy byłam “wąskim gardłem” własnej firmy, a suma summarum mój zespół robi wiele rzeczy dużo lepiej i szybciej ode mnie.

Polecam pracę z Emilią zawsze i wszędzie, znajomym i kursantkom. Moc transformacji, jaką przeszłam jest nieoceniona 🙂

Małgosia Łapiuk

Kiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, okazało się, że wiele spraw, nawyków i przekonań powinnam przepracować, aby osiągnąć zamierzony cel. Dotarło do mnie jednak, że sama nie jestem w stanie tego dokonać. Dlatego zwróciłam się do Emilii, by mi w tym pomogła. I jest to jedna z najlepszych decyzji, które do tej pory podjęłam.

Dzięki sesjom z Emilią udało mi się uwierzyć w siebie i moje możliwości. Stworzyłam sobie wizję mojego biznesu, którą realizuję w swoim tempie, nie porównując się z innymi. Potrafię docenić swoje sukcesy. Uporządkowałam moje relacje z klientami, wyzbywając się wdrukowanego podczas pracy na etacie poczucia “bycia podwładnym”. Zrozumiałam, że jestem partnerem biznesowym moich klientów, a nie ich pracownikiem.

Współpraca z Emilią pomogła mi zrozumieć, czego chcę i jak mam do tego dążyć. Serdecznie polecam Emilię.

Monika Materkowska

Zgłosiłam się do Emilii, ponieważ doszłam do ściany we własnym biznesie. Byłam o krok od zamknięcia firmy i powrotu na etat. Zdałam sobie sprawę, że przez moje przekonania, które silnie we mnie siedzą, nie jestem w stanie ruszyć z miejsca, w którym się znalazłam.

Z treningu z Emilią wyszłam silniejsza, pewniejsza siebie i przede wszystkim spokojniejsza. Mam teraz poczucie, że sobie poradzę, cokolwiek by się nie wydarzyło. Wiem, że mam do tego zasoby i narzędzia jak sobie radzić z przeciwnościami i niesprzyjającymi myślami.

W końcu zrozumiałam, że mogę działać po swojemu, w zgodzie ze sobą, a nie tak jak wszyscy i to przyniesie mi najlepsze efekty. Zwalczyłam w sobie syndrom porównywania się do innych i sabotowania samej siebie, skupiłam się na sobie i swoim biznesie. Dzięki temu zaczęłam działać nie oglądając się na innych. Firmy oczywiście nie zamknęłam, tylko działam dalej, ale po swojemu i w swoim tempie.

Dawno nie czułam się tak dobrze ze sobą i w swoje firmie, jak teraz!

Kasia Borkowska

Czułam, że potrzebuje pomocy, żeby wejść mentalnie na wyższy stopień prowadzenia swojego biznesu – żeby zostać właścicielką, a nie tylko swoim pracownikiem. Czułam, ze to był ten etap, gdzie miałam duże możliwości rozwoju, tylko moja głowa i ograniczenia jednak mnie ciągnęły w dół.

Miałam problem, żeby pozwolić sobie na bardziej odważne działania, żeby zmienić coś w swoim biznesie, by trochę mniej pracować i więcej zarabiać. Z perspektywy czasu uważam, że to była bardzo dobra decyzja, bo była też katalizatorem do innych zmian w moim życiu 🙂

Znalazłam czas na to, by uporządkować swój biznes jak właścicielka, podjęłam współpracę z dwoma wirtualnymi asystentkami, podniosłam swoje ceny, mocno ograniczyłam zakres działania, moje przychody są na stabilnym poziomie ponad 10 tys. złotych miesięcznie, stworzyłam i sprzedałam swój pierwszy grupowy program online.

Natalia Dołżycka

Mój biznes zaczął dość szybko rosnąć, a ja poczułam, że potrzebuję “dorosnąć” do nowej roli i wyzwań, które przede mną stoją. Potrzebowałam, żeby ktoś nauczył mnie, jak radzić sobie ze stresem i pomógł przygotować do większych projektów, większego zasięgu, większych pieniędzy.

Współpraca z Emilią dała mi najważniejszą rzecz: spokój. Nie boję się wyzwań, bo nauczyłam się ufać sobie i z lekkością je realizować. Nie kwestionuję swoich umiejętności, bo wiem, ile jestem warta. Poprawiłam swoją relację z pieniędzmi. A to daje realne korzyści mojemu biznesowi: potrafię “wyjść głową” z pracy, lepiej odpoczywam, doceniam się i nagradzam za sukcesy i zamiast obawiać się tego, czy sobie poradzę, z odwagą realizuję kolejne projekty.

To, co powstrzymuje ludzi, to nie jakość ich pomysłów, tylko brak wiary w siebie.

– Russell Simmons

Uwaga! Sprzedaż programu została wstrzymana i otworzy się ponownie pod koniec stycznia. Program wystartuje w lutym. Zapisz się do mojego newslettera, by otrzymać informacje o ponownym starcie naboru 🙂

Twoje opcje

Dlaczego teraz jest najlepszy moment na zakup programu?

 1. Dostęp do programu jest limitowany czasowo. Następna edycja dopiero w styczniu 2024!
 2. Cena już nigdy nie będzie niższa. Za kolejną edycję na pewno zapłacisz więcej.
 3. Za półroczny indywidualny program treningu mentalnego ze mną zapłaciłabyś 2 razy więcej, licząc cenę pakietu Na wypasie! I to bez dostępu do społeczności przedsiębiorczyń takich jak Ty!
 4. Otrzymasz dostęp do platformy z narzędziami, które usprawniają Twoją pracę i wreszcie otworzą Cię na efektywne zarabianie we własnym biznesie.

faq i ważne informacje

Jestem bardzo zapracowana, czy znajdę czas jeszcze na pracę z programem?

Celem tego programu jest stan, w którym nie będziesz zapracowana, a wciąż będziesz osiągać swoje cele 🙂 Dlatego to program SZCZEGÓLNIE dla Ciebie! Nowe moduły otwierają się co miesiąc, a porcje materiału są tak małe, że na pewno znajdziesz na nie czas (maksymalnie 3-6 h w miesiącu – w sumie!). Nie będzie to kolejny e-book, który “odłożysz na półkę”, bo nie masz na niego czasu.

Czy mogę liczyć na Twoje bezpośrednie wsparcie w programie?

Tak! Znajdziesz mnie w grupie na Facebooku dla uczestniczek programu. Na bieżąco będę odpowiadać na Wasze pytania i komentować Wasze posty. Dodatkowo będziemy się widzieć na lajwach z cyklu Q&A, a jeśli wybierzesz pakiet wyższy niż Podstawowy – na ekstra warsztatach na Zoomie i na podsumowaniach sprintów co 2 tygodnie!

Jeśli potrzebujesz bliższej współpracy ze mną, wybierz pakiet “Na wypasie”, a czekają Cię 3 sesje indywidualne ze mną. Super, co?

Kiedy dostanę dostęp do programu, grupy, bonusów?

Dostęp do platformy dostaniesz od razu po zakupie. Jednak wszystkie materiały i bonusy pojawią się w dniu startu programu, czyli w poniedziałek, 2 stycznia.

Oczywiście przypomnę Ci o tym 🙂

Jak będą wyglądały płatności ratalne? Czy będą ściągane z karty?

Pracuję nad tym, by płatności ratalne były jak najwygodniejsze. Póki co będą one “ściągane” ręcznie 😉 Będę wysyłać Ci przypomnienia o kolejnych ratach. Gdy tylko utworzę system do automatycznych płatności, dam Ci wybór.

Czy mogę zrezygnować z programu w trakcie trwania?

Nie. Umawiamy się, że jeśli decydujesz się na dołączenie do programu, to zobowiązujesz się zapłacić wszystkie 6 rat. Zależy mi jednak na satysfakcji uczestniczek, dlatego jeśli coś w trakcie nie będzie Ci odpowiadało, od razu do mnie pisz, a znajdziemy rozwiązanie. Tak samo jeśli w trakcie programu zmieni się w jakiś sposób Twoja sytuacja finansowa i będziesz miała problemy z płatnością – pisz. Wierzę, że dwie dorosłe kobiety potrafią się dogadać 🙂 

Nie jestem pewna, czy jestem gotowa na pracę w programie już teraz. Czy będą kolejne edycje?

Plan był taki, że będą co pół roku. Jednak już teraz wiem, że w 2023 nie będzie jesiennej edycji programu.  To czas, który rezerwuję na spełnianie własnych marzeń. Dlatego następną edycję planuję dopiero na 2024 rok.

Powiem Ci jeszcze coś z doświadczenia:  jeśli już teraz czujesz, że powinnaś coś zmienić, że coś w relacji z własnym biznesem Cię uwiera, to im szybciej się za to weźmiesz, tym lepiej. Problemy same nie znikną, frustracje będą tylko rosnąć i za rok włożysz dwa razy tyle pracy w to, żeby wszystko naprostować. Czekanie niczego nie zmieni. A Ty chcesz zmian, prawda?

W programie będą “narzędzia treningu mentalnego”. Czym tak właściwie jest trening mentalny?

W uproszczeniu, trening mentalny polega na wytrenowaniu sobie głowy, żeby myśleć i działać w pewien określony sposób i skuteczniej osiągać wyznaczone cele.
Według mnie trening mentalny to nie zarzynanie siebie, by za wszelką cenę osiągnąć cel, ale lepsze poznanie siebie i swoich możliwości. To stopniowa droga do mistrzostwa… w byciu sobą. Nie uważam, że powinnaś się na siłę zmieniać. Wolę pokazać Ci, że masz w sobie wiele dobrego i pomóc Ci działać z tym, co już masz 🙂

Trening mentalny przyda się każdemu, kto chce się rozwijać, jednak czuje blokadę lub potrzebuje wsparcia w zdobywaniu kolejnych celów. To rozwiązanie dla tych, którzy rozumieją, że sukces nie jest kwestią jednorazowego “wybryku”, tylko wynikiem powtarzalnych czynności – treningu właśnie 🙂 – i dla gotowych do pracy nad sobą, by ten sukces osiągnąć.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Jasne, i to taką z VAT-em! Pamiętaj, by zaznaczyć odpowiednią opcję w koszyku. Odliczysz sobie VAT i program wyjdzie tańszy 😉

Czy program na pewno ruszy?

Program ruszy przy min. 10 zapisanych osobach. Jeśli grupa się nie zbierze, zwrócę Ci pieniądze lub zaproponuję pewne miejsce w kolejnej edycji.

Czy to program na pewno dla mnie?

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz do mnie napisać! Mail znajdziesz na dole strony lub w dziale Kontakt.

Dla kogo program będzie najlepszy?

 • Pasujesz do opisu z góry strony 🙂
 • Masz swój biznes lub działalność nierejestrową od co najmniej pół roku,
 • Prowadzisz mały biznes usługowy lub ekspercki / jesteś freelancerką – pracujesz bezpośrednio z klientami.
 • To idealna propozycja dla wirtualnych asystentek, graficzek, projektantek www, nauczycielek języka, copywriterek, trenerek, coachek itp.

Kto raczej z niego nie skorzysta?

 • Dopiero chcesz zacząć prowadzić własny biznes.
 • Wolisz pracę 1 na 1 niż program.
 • Opis na górze strony w ogóle nie jest o Tobie.
 • Twój biznes to MLM (chyba że jednocześnie budujesz np. markę trenera sprzedaży w MLM – wtedy śmiało. Chodzi mi o osoby, które tworzą własne marki, usługi, produkty).
Chyba wolałabym pracę indywidualną. W kursach ciężko mi utrzymać motywację.

A no właśnie – “Mój Biznes, Moje Zasady” to nie jest po prostu kurs online do samodzielnej realizacji. To jest program – dużo więcej niż sama platforma. Jestem tam ja i inne uczestniczki, będziemy Cię wspierać.

A poza tym na ścieżce programu zaplanowałam sporo ułatwień, które pomogą Ci płynnie przejść do finału. Uwierz mi, to porzucenie programu będzie trudniejsze! Ja i inne uczestniczki będziemy Cię wspierać w tym, byś wytrwała w realizacji programu – szczególnie w pakietach “W grupie raźniej” i “Na wypasie”, bo będziemy spotykać się co 2 tygodnie na szybkich sprawozdaniach z postępów.

Myślę o tym programie jak o dobrym serialu, od którego nie da się oderwać, bo koniecznie chcesz wiedzieć, co dalej 🙂 

Praca indywidualna ma sporo zalet, ale też trochę wad. Nie jesteś w stanie skonfrontować swoich doświadczeń z innymi. Nie jesteś w stanie się zainspirować od innych. Myślisz, że “tylko Ty” masz dany problem i że to z Tobą coś jest nie tak. Nie poznajesz wspaniałych kobiet (poza lepszym poznaniem siebie ;)) Nie wspominając już o większych kosztach!

Chcesz jeszcze o coś zapytać?

Napisz do mnie na

napisz [@ ] emiliawojciechowska.com. Porozmawiajmy!

Nie mam pytań, dołączam!