Zaznacz stronę

E-produkty

Internet to cudowne narzędzie

Dzięki niemu bez wychodzenia w domu albo z dowolnego miejsca z dostępem do sieci możesz poznawać nowych ludzi lub uczyć się, rozwijać, zdobywać wiedzę i umiejętności. Gdzie nauczyłam się robić strony internetowe, takie jak ta? W internecie (kurs online WP dla Zielonych). Gdzie nauczyłam się marketingu online? W internecie. Jak uzupełniam swoją wiedzę coachingową i psychologiczną? Dzięki szkoleniom, książkom i… internetowi. Można znaleźć w nim mnóstwo materiałów, również bezpłatnych. A te płatne są dużo tańsze, niż indywidualna praca z danym specjalistą.

Dlatego i dla Ciebie przygotowałam rozwiązania, które pomogą Ci samodzielnie pracować nad swoją karierą i rozwojem osobistym. O dowolnej porze, w dowolnym miejscu, w ulubionym swetrze, z kubkiem ulubionej herbaty w ręce 🙂 Sprawdź, co dla Ciebie mam:

Kursy i szkolenia online

Idealnie Dopasowana

Trwa właśnie sprzedaż kursu! Dowiedz się więcej tutaj!

Praca to bardzo istotna część naszego życia. W końcu spędzamy tam 1/3 doby przez 40-50 lat. Przez większość tego czasu nie zastanawiamy się, czy jesteśmy w dobrym miejscu – dopóki nie zaczynamy odczuwać wypalenia, zmęczenia, braku satysfakcji. Nikt w szkole nie uczy nas świadomego zarządzania swoją karierą. Wolimy więc siedzieć w miejscu, którego nie lubimy, bo a nuż trafimy gorzej…

Ale czy naprawdę stać Cię na to, by spędzać swój cenny czas w miejscu, które do Ciebie nie pasuje?

Ten kurs pomoże Ci poznać siebie, znaleźć pomysły i wyznaczyć cele, by odnaleźć swoją Idealnie Dopasowaną pracę. Taką, w której w końcu będziesz się spełniać i dzięki której polubisz poniedziałki.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Szkolenia online to 2-3 godzinne nagrania, podczas których szczegółowo zajmuję się jednym, konkretnym tematem. Do tej pory odbyły się szkolenia:

 • Tajniki Linkedin, podczas którego krok po kroku tłumaczę, jak założyć i rozwijać skuteczny profil na Linkedin, by to rekruterzy znajdowali Ciebie, nie na odwrót. Hitowe szkolenie, które obejrzało już ponad 400 osób!
 • Wynegocjuj podwyżkę, podczas którego daję Ci konkretny przepis na przygotowanie do rozmowy o podwyżkę.

Nagrania możesz zakupić na mojej platformie kursów.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Webinary to ok. godzinne spotkania, podczas których mówię bardziej ogólnie na jakiś temat lub szczegółowo na temat bardzo małego wycinka większego tematu. Webinary w careerUP odbywają się raz w miesiącu na żywo, a każdy webinar można potem zakupić w formie nagrania. Podczas każdego webinaru przekazuję pewną porcję wiedzy, która pomoże Ci lepiej zarządzać swoim życiem – nie tylko zawodowym.

Dotychczas odbyły się następujące webinary:

 • Nowy Rok = Nowa Praca? Zmień pracę z sensem! – seria 3 webinarów,
 • Zakochaj się w swoich mocnych stronach
 • Strategia Znajdowania Pracy
 • Jak ruszyć z miejsca zawodowo, gdy nie wiesz, co dalej?
 • Komunikacja i asertywność

Nagrania webinarów zakupisz na mojej platformie kursów, gdzie poznasz też szczegóły na temat tego, co zawierają nagrania.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

E-booki, zeszyty ćwiczeń, poradniki

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

E-booki to najszybszy i najprostszy sposób, by w ciszy i skupieniu popracować nad swoim rozwojem. Dotychczas przygotowałam dla Ciebie następujące propozycje:

 • Zmiana pracy – czy to dobra decyzja? – Chcę Ci pomóc podjąć decyzję o zmianie. Najpierw dowiesz się, jak przebiega proces zmiany, co pozwoli Ci się z nim oswoić. Potem podpowiem, jak przygotować się do zmiany i jak ją przetrwać. Później zajmiemy się stricte zmianą pracy – przeczytasz, co robić, gdy pojawiają się wątpliwości. Ostatnia część będzie według mnie najbardziej wartościowa dla Ciebie – wykonasz ćwiczenia, które ostatecznie pozwolą Ci zdecydować, czy właśnie nadszedł czas na zmianę pracy.
 • Mocne strony rządzą! – Dzięki e-bookowi dowiesz się, dlaczego to takie ważne, by poznać i rozwijać swoje mocne strony. Tekstu jednak nie ma zbyt wiele – prawdziwą siłą tego e-booka są ćwiczenia, które wykonane solidnie i dokładne dadzą świetne efekty w postaci listy Twoich mocnych stron, listy Twoich kompetencji i zasobów oraz planu działania nad rozwojem mocnych stron.
 • Drogowskaz Poszukiwacza – prawdziwa perełka dla szukających pracy! W tym Przewodniku opowiem Ci, czym jest zarządzanie strategiczne i jak wiedzę z niego przełożyć na szukanie pracy (oraz w jakim celu), wyznaczysz swoje strategiczne cele, poznasz 21 źródeł szukania pracy, nauczysz się szukać pracy aktywnie, czyli dużo skuteczniej, czekają Cię 3 bonusy 🙂 A wszystko to po to, by wiedzieć, czego dokładnie szukasz i jak to znaleźć – byś zdobył upragnioną, wymarzoną pracę. Taką, jakiej naprawdę oczekujesz.
 • Na celownikuNOWOŚĆ! Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, rozpocząć coś nowego lub z czymś skończyć, potrzebujesz celu. Konkretnego, realnego i takiego, który nie zaburzy innych sfer w Twoim życiu. Na tym często wysypują się nasze cele! Dobrze zadbałam o to, byś wyznaczał tylko takie cele, które są Twoje i których naprawdę chcesz. Krok po kroku wyznaczysz swoje cele i zaplanujesz je w wygodnych planerach do druku.

Wszystkie e-booki i kursy zakupisz w moim sklepie internetowym.