Jesteście niesamowite! Zajęłyście już wszystkie 15 miejsc.

Nie zdążyłaś? Nic straconego!

Mam dla Ciebie 2 rozwiązania, z których możesz skorzystać równocześnie 🙂

  1. Zapisz się na moje standardowe bezpłatne konsultacje – pamiętaj jednak, że nie zdążymy w ich trakcie zająć się Twoim przekonaniem. Porozmawiamy o Twoich wyzwaniach i zaproponuję rozwiązania.
  2. Odbierz bezpłatny bilet na “seans” mailowego serialu “Mentalne blokady i jak je znaleźć”! To 5-odcinkowy serial tekstowy, w którym poprzez historię kobiety takiej jak Ty uczę Cię, jak radzić sobie z blokadami przed działaniem.

Specjalna akcja z okazji Dnia Kobiet!

Przełam blokady
i działaj!

Zapisz się na bezpłatne konsultacje dla kobiet prowadzących własne biznesy i przepracuj ze mną jedno przekonanie. Tak, właśnie to, które najmocniej powstrzymuje Cię przed działaniem lub nie pozwala rozwinąć skrzydeł. To Twój czas!

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Submit

15 miejsc

To wyjątkowa akcja tylko z okazji Dnia Kobiet. Chcę pomóc 15 zdecydowanym, przedsiębiorczym Kobietom, które chcą działać właśnie teraz.

45 minut

Tyle wystarczy, byśmy zajęły się jednym, najbardziej przeszkadzającym Ci przekonaniem. Przetransformujemy je tak, by Cię wspierało i pozwalało działać. To nie żadne czary-mary: popracujemy metodą RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania).

0 zł

Konsultacje są bezpłatne – bez haczyków. Chcę pomóc 15 Kobietom przełamać blokujące przekonania w prezencie na Dzień Kobiet. Za Twoją zgodą przedstawię Ci na koniec możliwości dalszej pracy ze mną.

Pssst… nie wiesz, co Cię blokuje? W wiadomości potwierdzającej zapis na konsultacje prześlę Ci link do PDFa z ćwiczeniami, które pozwolą to sprawdzić 🙂

Pamiętaj – na konsultację przychodzisz z jednym, wybranym przekonaniem.

Kim jestem?

Nazywam się Emilia Wojciechowska. Jestem coachem i trenerką mentalną. Marzy mi się świat pełen ludzi, którzy nie chowają swoich talentów w szufladach. Takich, którzy w zgodzie ze sobą działają z odwagą, optymizmem i spokojem. Pracuję z osobami prowadzącymi małe biznesy usługowe i eksperckie, pomagając im osiągać więcej, stresując się mniej. Jestem mistrzynią w byciu sobą i uczę tego innych – bo to jedyna konkurencja, w której wszyscy możemy wygrać jednocześnie!
Jestem autorką podcastu „Niezarobiona jestem” i grupowego programu treningu mentalnego „Rusz z bloków”.

Co Klientki mówią o pracy ze mną?

“Współpraca z Emilią dała mi najważniejszą rzecz: spokój. Nie boję się wyzwań, bo nauczyłam się ufać sobie i z lekkością je realizować. Nie kwestionuję swoich umiejętności, bo wiem, ile jestem warta. A to daje realne korzyści mojemu biznesowi: potrafię “wyjść głową” z pracy, lepiej odpoczywam, doceniam się i nagradzam za sukcesy i zamiast obawiać się tego, czy sobie poradzę, z odwagą realizuję kolejne projekty.” – Natalia Dołżycka

“Moja głowa i ograniczenia ciągnęły mnie w dół. Miałam problem, żeby pozwolić sobie na bardziej odważne działania. Dzięki współpracy z Emilią znalazłam czas na to, by uporządkować swój biznes jak właścicielka, stworzyłam zespół, podniosłam swoje ceny, mocno ograniczyłam zakres działania, moje przychody są na stabilnym poziomie ponad 10 tys. złotych miesięcznie, stworzyłam i sprzedałam swój pierwszy grupowy program online.” – Kasia Borkowska

“Poprzez naszą 3-miesięczną pracę poznałam swoje nowe “ja”: Anię, która jest spokojna, która pozwala sobie na porażkę, która potrafi odpoczywać, która po prostu o siebie dba mentalnie i zdrowotnie. Pracuję teraz znacznie mniej, a dużo skuteczniej. Zarobki mojej firmy się podniosły mimo tego, że pracuję mniej, bo po prostu więcej deleguję dla swojego zespołu, skupiam się na tym, na czym powinnam. ” – Anna Kawecka

Zapisz się już teraz!