Sesje indywidualne

coaching, trening mentalny, konsultacje

Chcesz mieć pewność, że przez cały czas spotkania moja uwaga będzie skupiona wyłącznie na Tobie i Twoich wyzwaniach?

Myślisz, że praca 1:1 może w tym momencie przynieść Ci lepsze rezultaty, więc wolałabyś rozpocząć ze mną indywidualne przygotowania do zdobycia mistrzostwa w byciu sobą?

Jest taka możliwość! Możemy wystartować ze współpracą w dwóch wersjach – coaching lub trening mentalny.

Jesteś ciekawa, jak wygląda praca ze mną? Posłuchaj tego podcastu!

emilia wojciechowska coach coaching wrocław z

Czym jest coaching?

Choć niektórzy żądają jego delegalizacji, będę się upierać, że coaching jest naprawdę skutecznym wsparciem w osiąganiu celów.

To świetny sposób na odkrycie, co dobrego w Tobie siedzi. A potem wymyślenie, jak to wykorzystać dla dobra Ciebie. I świata.

Ja po prostu Ci w tym towarzyszę. Nie doradzam, nie mądrzę się, nie przekonuję, że możesz wszystko, nie okładam Cię motywacyjnie bacikiem, nie oceniam – bo to Ty jesteś ekspertką od samej siebie. Za to zadaję odpowiednie pytania i wskazuję ćwiczenia, które pomogą Ci dokonać realnej zmiany. Z zewnątrz może to przypominać zwykłą rozmowę – ale Ty mówisz więcej. Ja raczej słucham. Za to co się będzie działo w środku… To już sama musisz poczuć.

{

Z definicji International Coach Federation:

Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności. Profesjonalni coachowie zapewniają nieustającą współpracę przygotowaną specjalnie w celu niesienia pomocy klientom w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów w ich życiu zawodowym i osobistym. Coachowie pomagają ludziom poprawiać ich osiągnięcia i podnosić jakość ich życia.

Jako coach pracuję online, przez Zoom lub Google Meet. Standardowa sesja coachingowa trwa 60 minut i kosztuje 350 zł brutto.

Wierzę, że możesz osiągać więcej, stresując się mniej. Pokażę Ci, jak!

Czym jest trening mentalny?

Trening mentalny ma swoje źródło w sporcie. Ale z powodzeniem może być stosowany także w życiu i w biznesie.

Zwykle o treningach sportowych mówimy w 3 aspektach: fizycznym, technicznym i taktycznym. Ale jeśli choć kilka razy w życiu spędziłaś popołudnie czy wieczór, oglądając transmisję z zawodów (kto nigdy nie kibicował naszym siatkarzom lub skoczkom?!), na pewno słyszałaś teksty w stylu: “zawiodła głowa”, “zabrakło koncentracji” czy “brak mu mentalności zwycięzcy”. Sportowcy, oprócz mięśni i stawów, taktyk i technik muszą trenować także głowę. I tym jest właśnie trening mentalny – pracą nad swoim umysłem i myślami.

W uproszczeniu trening mentalny polega na takim wytrenowaniu sobie głowy, żeby myśleć i działać w pewien określony sposób i skuteczniej osiągać swoje cele. W swojej pracy używam metodyki Mental Power Jakuba B. Bączka (jestem absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych), która czerpie z najnowszego dorobku neuronauki, psychologii, ale też znanych od lat technik jak medytacja czy wizualizacja. Pracujemy nad pewnością siebie jako podstawą, nawykiem zwyciężania, prawem do porażki, koncentracją i wewnętrznym spokojem, który wszystkie te aspekty balansuje.

Ten trening to nie “pot, krew i łzy”, ani bezlitosne zarzynanie siebie dla lepszych efektów. Ćwiczymy się przede wszystkim w lepszym poznaniu siebie i swoich możliwości.

 

Po każdej sesji otrzymasz raport – podsumowanie tego, o czym rozmawiałyśmy i co wypracowałaś w jej trakcie. Znajdziesz w nim także m.in. indywidualne zalecenia, propozycje ćwiczeń i dodatkowych lektur.

Jako trener mentalny pracuję online, przez Zoom lub Google Meets. Cena zależy od długości procesu – zapoznaj się z ofertą moich autorskich programów, w których kompleksowo pracujemy nad Twoimi wyzwaniami.

Chcesz poznać szczegóły? A może nie znalazłaś pakietu dla siebie? Zapisz się na bezpłatną konsultację.

Nie musisz od razu wiedzieć, czego potrzebujesz.

OPOWIEDZ MI, W CZYM MOGĘ CI POMÓC. WSPÓLNIE WYBIERZEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!

Co mówią klienci o pracy ze mną?

Kasia Borkowska

coaching indywidualny

Znalazłam czas na to, by uporządkować swój biznes jak właścicielka, podjęłam współpracę z dwoma wirtualnymi asystentkami, podniosłam swoje ceny, mocno ograniczyłam zakres działania, moje przychody są na stabilnym poziomie ponad 10 tys. złotych miesięcznie, stworzyłam i sprzedałam swój pierwszy grupowy program online.

Praca z Emilią dała mi spokój, takie poczucie, że jestem w tym momencie procesu, w którym jestem i to jest ok. Emilia ma zrozumienie, które daje taką barierę bezpieczeństwa, że to jest ok czuć się tak i tak, że to jest ok mieć w tym momencie takie i takie myśli, to jest ok działać albo nie działać, nie zmuszać się do niczego. To mi dało dużo jasności w podejmowaniu swoich decyzji.

Natalia Dołżycka

indywidualny trening mentalny

Współpraca z Emilią dała mi najważniejszą rzecz: spokój. Nie boję się wyzwań, bo nauczyłam się ufać sobie i z lekkością je realizować. Nie kwestionuję swoich umiejętności, bo wiem, ile jestem warta. Poprawiłam swoją relację z pieniędzmi. A to daje realne korzyści mojemu biznesowi: potrafię “wyjść głową” z pracy, lepiej odpoczywam, doceniam się i nagradzam za sukcesy i zamiast obawiać się tego, czy sobie poradzę, z odwagą realizuję kolejne projekty.

Tuż po zakończeniu współpracy z Emilią zrealizowałam dużą kampanię marketingową, która przyniosła mi najlepszy wynik finansowy w historii mojego biznesu – bez stresu i siwych włosów! Teraz wiem, że jestem gotowa na wszystko!

Małgosia Łapiuk

indywidualny trening mentalny

Dzięki sesjom z Emilią udało mi się uwierzyć w siebie i moje możliwości. Stworzyłam sobie wizję mojego biznesu, którą realizuję w swoim tempie, nie porównując się z innymi. Potrafię docenić swoje sukcesy. Uporządkowałam moje relacje z klientami, wyzbywając się wdrukowanego podczas pracy na etacie poczucia “bycia podwładnym”. Zrozumiałam, że jestem partnerem biznesowym moich klientów, a nie ich pracownikiem.

Współpraca z Emilią pomogła mi zrozumieć, czego chcę i jak mam do tego dążyć. Serdecznie polecam Emilię jako coacha. Jeśli szukasz kogoś, kto celnym pytaniem zmusi Cię do zweryfikowania swojego spojrzenia na siebie i rzeczywistość, kto zmobilizuje Cię do zrobienia kroku przybliżającego Cię do celu, zgłoś się do Emilii.

Kasia Jackowska

coaching indywidualny

W swojej pracy wspieram innych w rozwoju, co wymaga ode mnie”wolnej głowy”. Wiedziałam, że Emilia jest oazą spokoju, co działać będzie na mnie uspokajająco. Tak też się zadziało i to jest zdecydowanie jej największy znak rozpoznawczy.❤️

Podczas spotkań Emilia dawała mi się wygadać (czego zdecydowanie potrzebowałam), słuchając i zadając mi trafne pytania, które pozwalały mi spojrzeć na sytuację oraz siebie z nieco innej perspektywy, układając sobie w głowie. Dzięki naszej współpracy pracuję z większym spokojem i pewnością, nie waham się odrzucać tego, co mi nie służy.

Zdecydowanie polecam współpracę z Emilią, aby zadbać o siebie i swój biznes. Tak, aby prowadzić go z większą świadomością i spokojem.