Sesje indywidualne

coaching, trening mentalny, konsultacje

Chcesz mieć pewność, że przez cały czas spotkania moja uwaga będzie skupiona wyłącznie na Tobie i Twoich wyzwaniach?

Myślisz, że praca 1:1 może w tym momencie przynieść Ci lepsze rezultaty, więc wolałabyś rozpocząć ze mną indywidualne przygotowania do zdobycia mistrzostwa w byciu sobą?

Jest taka możliwość! Możemy wystartować ze współpracą w dwóch wersjach – coaching lub trening mentalny.

emilia wojciechowska coach coaching wrocław z

Czym jest coaching?

Choć niektórzy żądają jego delegalizacji, będę się upierać, że coaching jest naprawdę skutecznym wsparciem w osiąganiu celów.

To świetny sposób na odkrycie, co dobrego w Tobie siedzi. A potem wymyślenie, jak to wykorzystać dla dobra Ciebie. I świata.

Ja po prostu Ci w tym towarzyszę. Nie doradzam, nie mądrzę się, nie przekonuję, że możesz wszystko, nie okładam Cię motywacyjnie bacikiem, nie oceniam – bo to Ty jesteś ekspertką od samej siebie. Za to zadaję odpowiednie pytania i wskazuję ćwiczenia, które pomogą Ci dokonać realnej zmiany. Z zewnątrz może to przypominać zwykłą rozmowę – ale Ty mówisz więcej. Ja raczej słucham. Za to co się będzie działo w środku… To już sama musisz poczuć.

{

Z definicji International Coach Federation:

Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności. Profesjonalni coachowie zapewniają nieustającą współpracę przygotowaną specjalnie w celu niesienia pomocy klientom w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów w ich życiu zawodowym i osobistym. Coachowie pomagają ludziom poprawiać ich osiągnięcia i podnosić jakość ich życia.

Jako coach pracuję online lub stacjonarnie we Wrocławiu (w pandemii raczej tylko online, ale spytaj mnie o obecne możliwości). Sesja standardowo trwa do 60 minut i kosztuje 200 zł netto (246 zł brutto) – wystawiam faktury VAT. 
W pakiecie taniej: 5 sesji w cenie 999 zł brutto.

Chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie? >

Wierzę, że możesz osiągać więcej, stresując się mniej. Pokażę Ci, jak!

Czym jest trening mentalny?

Trening mentalny ma swoje źródło w sporcie. Ale z powodzeniem może być stosowany także w życiu i w biznesie.

Zwykle o treningach sportowych mówimy w 3 aspektach: fizycznym, technicznym i taktycznym. Ale jeśli choć kilka razy w życiu spędziłaś popołudnie czy wieczór, oglądając transmisję z zawodów (kto nigdy nie kibicował naszym siatkarzom lub skoczkom?!), na pewno słyszałaś teksty w stylu: “zawiodła głowa”, “zabrakło koncentracji” czy “brak mu mentalności zwycięzcy”. Sportowcy, oprócz mięśni i stawów, taktyk i technik muszą trenować także głowę. I tym jest właśnie trening mentalny – pracą nad swoim umysłem i myślami.

W uproszczeniu trening mentalny polega na takim wytrenowaniu sobie głowy, żeby myśleć i działać w pewien określony sposób i skuteczniej osiągać swoje cele. W swojej pracy używam metodyki Mental Power Jakuba B. Bączka (jestem absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych), która czerpie z najnowszego dorobku neuronauki, psychologii, ale też znanych od lat technik jak medytacja czy wizualizacja. Pracujemy nad pewnością siebie jako podstawą, nawykiem zwyciężania, prawem do porażki, koncentracją i wewnętrznym spokojem, który wszystkie te aspekty balansuje.

Ten trening to nie “pot, krew i łzy”, ani bezlitosne zarzynanie siebie dla lepszych efektów. Ćwiczymy się przede wszystkim w lepszym poznaniu siebie i swoich możliwości.

 

Po każdej sesji otrzymasz raport – podsumowanie tego, o czym rozmawiałyśmy i co wypracowałaś w jej trakcie. Znajdziesz w nim także m.in. indywidualne zalecenia, propozycje ćwiczeń i dodatkowych lektur.

Jako trener mentalny pracuję online lub stacjonarnie we Wrocławiu (w pandemii raczej tylko online, ale spytaj mnie o obecne możliwości). Nie prowadzę pojedynczych sesji treningu mentalnego. Jego skuteczność opiera się na procesie, w którym kompleksowo pracujemy nad Twoimi wyzwaniami.

Chcesz poznać szczegóły? Sprawdź moje pakiety indywidualne i grupowe.

Nie musisz od razu wiedzieć, czego potrzebujesz.

OPOWIEDZ MI, W CZYM MOGĘ CI POMÓC. WSPÓLNIE WYBIERZEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!

Szukasz jeszcze bardziej kompleksowych rozwiązań?

Sprawdź moje programy tematyczne sesji indywidualnych I GRUPOWYCH!

Co mówią klienci o pracy ze mną?

Kasia Borkowska

uczestniczka programu grupowego “Rusz z bloków”

Już w trakcie procesu poczułam większą wdzięczność za wszystko, co mam i co osiągnęłam..

Po udziale w programie jestem bardziej pewna siebie i nie kwestionuję swoich umiejętności. Wiem, w czym jestem bardzo dobra i jaką wartość wnoszę w życie innych ludzi. Dałam sobie również przyzwolenie na bycie dobrą dla siebie i nagradzanie się za dobre wyniki. Mniej się stresuję i martwię, bo wiem, że niezależnie od sytuacji znajdę rozwiązanie problemu i sobie poradzę.

A dzięki temu dokonałam rzeczy, które długo odkładałam: napisałam swojego pierwszego e-booka i stworzyłam plan kampanii do niego, świadomie zrezygnowałam z kilku współprac, aby skupić się na tworzeniu swoich produktów i treści, a także by podnieść jakość świadczonych usług.

Małgosia Łapiuk

indywidualny trening mentalny

Dzięki sesjom z Emilią udało mi się uwierzyć w siebie i moje możliwości. Stworzyłam sobie wizję mojego biznesu, którą realizuję w swoim tempie, nie porównując się z innymi. Potrafię docenić swoje sukcesy. Uporządkowałam moje relacje z klientami, wyzbywając się wdrukowanego podczas pracy na etacie poczucia “bycia podwładnym”. Zrozumiałam, że jestem partnerem biznesowym moich klientów, a nie ich pracownikiem.

Współpraca z Emilią pomogła mi zrozumieć, czego chcę i jak mam do tego dążyć. Serdecznie polecam Emilię jako coacha. Jeśli szukasz kogoś, kto celnym pytaniem zmusi Cię do zweryfikowania swojego spojrzenia na siebie i rzeczywistość, kto zmobilizuje Cię do zrobienia kroku przybliżającego Cię do celu, zgłoś się do Emilii.

Kasia Jackowska

coaching indywidualny

W swojej pracy wspieram innych w rozwoju, co wymaga ode mnie”wolnej głowy”. Wiedziałam, że Emilia jest oazą spokoju, co działać będzie na mnie uspokajająco. Tak też się zadziało i to jest zdecydowanie jej największy znak rozpoznawczy.❤️

Podczas spotkań Emilia dawała mi się wygadać (czego zdecydowanie potrzebowałam), słuchając i zadając mi trafne pytania, które pozwalały mi spojrzeć na sytuację oraz siebie z nieco innej perspektywy, układając sobie w głowie. Dzięki naszej współpracy pracuję z większym spokojem i pewnością, nie waham się odrzucać tego, co mi nie służy.

Zdecydowanie polecam współpracę z Emilią, aby zadbać o siebie i swój biznes. Tak, aby prowadzić go z większą świadomością i spokojem.

Angelika Kraśniewska

indywidualny trening mentalny

Dzięki Emilii moja praca stała się bardzo poukładana, zawsze mogłam liczyć na jej pomoc i co bardzo mi się podobało – po każdym zadaniu rozmawiałyśmy o efektach. Uważam, że to ważne, gdyż otrzymuje się dodatkowe wskazówki i można wdrożyć dodatkowe “poprawki”, by osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Od samego początku naszej współpracy czułam się “zaopiekowana”, otrzymałam konkretne zadania do wykonania, wskazówki oraz dużo dawkę wiedzy, która pomogła mi zrozumieć wiele zachowań swoich jak i otaczających mnie ludzi. Dzięki sesjom poukładałam swoje sprawy i mogę ze spokojem iść na przód.

Zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi oraz informacje. Podczas każdej naszej rozmowy otrzymywałam 100% uwagi, co dodatkowo motywowało mnie do pracy.

Zdecydowanie polecam pracę z Emilią, bo warto polecać Wartościowych Ludzi, a taką osobą dla mnie jest. Polecam za szczerość, otwartość i wiedzę, którą ma i którą się dzieli.