Zaznacz stronę

Pracujesz w dziale HR lub szkoleń? Chcesz tworzyć efektywne e-szkolenia i zwiększyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii oraz praktycznych rozwiązań? Projektujesz e-learning od strony technicznej? Konferencja „E-learning i zarządzanie wiedzą”, której patronuje careerUP, to coś dla Ciebie! Zaplanuj sobie pierwszy dzień wiosny w Warszawie – konferencja odbędzie się 21 marca 2019.

To już IV edycja konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą”. Co roku spotykamy się w gronie ponad 50 praktyków, by w miłej atmosferze wymienić się doświadczeniami. Konferencja ma cel edukacyjny, ale także rozrywkowy. Ma pokazywać możliwości edukowania zarówno naszych pracowników, jak i nas samych. Wydarzenie ma na celu nie tylko przedstawić opinie, poglądy, doświadczenia i prognozy poszczególnych sfer tematycznych, ale przede wszystkim ma dostarczyć ogromny zasób wiedzy i praktycznych rozwiązań, o których każdy będzie mógł merytorycznie dyskutować.

Ideą konferencji nie jest przekazanie gotowych rozwiązań, ale wskazanie nowych możliwości, odmiennych punktów widzenia, także tych kontrowersyjnych, z których każdy będzie mógł wybrać to, co dla jego organizacji, departamentu czy przedsiębiorstwa będzie najlepsze. Nie twierdzimy, że wszystkie rozwiązania i pomysły przedstawione w czasie kongresu znajdą bezpośrednie zastosowanie w firmach uczestników – mamy natomiast stuprocentową pewność i przekonanie, że z tego olbrzymiego wachlarza pomysłów i doświadczeń każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Prelegenci czwartej edycji konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą” nie będą podczas swoich krótkich wystąpień reklamować usług i firm. Będą natomiast pokazywać konkretne problemy i przedstawiać sposoby ich rozwiązywania, które w przeszłości zastosowali w swoich strukturach z lepszymi – bądź gorszymi – rezultatami. Prelekcje odnosić się będą merytorycznie do konkretnych kwestii i wyzwań, z jakimi nasi prelegenci musieli się zmierzyć w ostatnich dwunastu miesiącach swojej pracy.

Znając skalę tych zmagań, stworzyliśmy 2 bloki tematyczne – blok skierowany do deweloperów, który dotyczy pracy stricte operacyjnej i blok dedykowany HR-om, który przybliży wątki pracy koncepcyjnej i pokaże, jaką ścieżkę warto wybrać, planując rozwój swoich pracowników. Mieszanka młodzieńczego zapału z wizjonerstwem i praktycznym podejściem sprawi, że na każde zagadnienie uczestnicy będą mieli szansę spojrzeć z kilku perspektyw, aby móc wyciągnąć wnioski, co jest ważne w dalszym rozwoju e-learningu w Polsce.źródło: materiały organizatora

Szczegóły znajdziesz na stronie wydarzenia. Na hasło “careerup05” czeka Cię 5% zniżki na bilet!